• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends 30 Level Eu West Satılık Account

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ozigta
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bütün şampiyonlar açık mı yani ? dostum sen ne zamandan beri oynuyorsun bunu ip le mi açtın genelini ? :)

Evet dostum tüm championlar açıktır. Yaklaşık 1 senedir oynuyorum. Birazı ıp birazı ise rp ile :)

Güzel bir hesabın var 200 tl yi hak ediyor açıkcası param olsa tak diye alırdım hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim. Göbek deliğimde kıl dönmesi sorunum var. Ameliyat olucam yakın bir tarihte. Kredi kartının limiti de dolu. Elde olan bazı satılabilecek şeyleri çıkarıyorum elden. Umarım bir an önce satılır :)

Geri