• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Champion Yapılandırılması (HESPİ)

Yeni karakterlerle oynayacaklara önerim googleye karakter ismini ve mobafire yazmalarıdır en iyi buildleri karşınıza getirir ama şunu unutmayınki en iyi build kendi yaptığınız builddir.. Bunları fikir edinmek için kullanmanızı öneririm zamanla buildler kafanızda şekillenir.

Yeni karakterlerle oynayacaklara önerim googleye karakter ismini ve mobafire yazmalarıdır en iyi buildleri karşınıza getirir ama şunu unutmayınki en iyi build kendi yaptığınız builddir.. Bunları fikir edinmek için kullanmanızı öneririm zamanla buildler kafanızda şekillenir.

Katılıyorum Ben Sadece Champ'ın Ne Tür bi Champ Olduğunu Öğreniyorum 1-2 Oyun Sonra Çözünce Zaten Kendim Bişeyler Yapıyorum Daha İyi Oluyor Benim İçin.

Katılıyorum Ben Sadece Champ'ın Ne Tür bi Champ Olduğunu Öğreniyorum 1-2 Oyun Sonra Çözünce Zaten Kendim Bişeyler Yapıyorum Daha İyi Oluyor Benim İçin.

ewt, yavaş yavaş deneye deneye kendin için en iyisini belirliosun:) hatta alma sıran bile yavaş yavaş oturuyor

yeni champ ilk girdiğimde skillere bakalım magic damage diyorsa ap physical damage derse ad item kasarım :D

Geri