• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of legends deneyimim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selene

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2009
Puanı
97
Merhaba arkadaşlar bu gece size yaşadığım maceramı anlatacağım. yaklasık 1 ay önce YST ye yani finallere katılma hakkı kazandık takımca ve takımın yönetim kurulundaydım. Başta yönetimdeki herkes gelecekti fakat aksaklıklar işler yüzünden sadece takımım ve ben gidebilecektik. her neyse herşey ayarlandı riot games uçak biletimizi otelimizi herşeyimizi ayarladı ve bizi yst ye davet ederek gelmemizi bekledi. Benim uçağım kütahyadan kalkacaktı ve sevgilim kütahyadaydı onunla görüşme planım vardı herneyse. Eskişehirden kütahyaya gitmek için bilet aldım. saat 11 de olan biletimle 12 de kütahyadaydım. takımım oyuncularından kaptanımız beni memleketinde ağarlıyıp hava alanına gitmek için yol aldık. fakat herşey ters gitti ne hava alanı için otobüs bulabildik nede araç en son çağre taksi oldu ve bana 100 liraya patladı :/ uçağımıza bindik ve istanbula geldik herşey güzel zevkliydi istanbulda hava alanında indiğimizde elinde kağıtta ismimiz ve telefonla bizleri arayıp bekleyen bir yetkili vardı yanına gittik ve bizleri bekleyen araca bindik. araçta sigaramız dahil içeceklerimizi verdiler. ve saat 4 te indiğimiz istanbulda 6 civarları otele anca varabildik. trafik gerçekten yoğunmuş herneyse... otel gerçekten güzeldi güzel zamanlar geçireceğimize inanıyorduk. takımımızla sonunda bir araya gelebilmiştik. 6 kişiydik 5 oyuncu ve ben her 2 kişiye 1 oda tahsis edilmişti ve biz tabiki ilk gece hep beraber toplandık bir odaya ve eglenecek ne varsa yaptık gerçekten güzel anlardı hayatımın belkide en güzel deneyimiydi. sabah kahvaltımızı yapıp otelden ayrılarak turnuva alanına gittik. gerçekten inancımız tamdı ve çeyrek finalde zone e sportu yenerek finale çıkmıştık ikinci rakibimiz ise hwa kingston olmuştu zorluydu biliyorduk fakat ilk maç güzel geçmiş olmasına rağmen yinede yenilmiştik. 3. olalım dedik 500 takım içerisinden 3. olmak onur olur demiştik ve pazar günü için tüm maçları izleyerek analiz yapmıştık fakat oyuncularımız o yenilgi üzerine dağılmışlardı sinir katsayısı yüksekti ve 3.lük 4.lük maçındada yenilerek 4. olduyduk yedik içtik kendimize geldik ve finali izledik bu tecrube çok iyi birşeydi bizim için fakat birşey alamadan geri dönmekte üzücüydü herneyse o gece sevgilimle mesajlaşıyorduk kendisi eskişehirde değil memleketi kütahyadaydı bizim için pazartesi olacak ve dönme vakti gelecekti. konustuk anlastık ve bulusacaktık bu sefer. bu önemliydi çünkü 2. buluşmamız olacaktı onu daha önce sadece 1 kere görebilmiştim kütahyaya geldiğimde ne bekleyeceğini bilmiyordum fakat heyecanlıydım o benim hayatımdı sonuçta ve buluşmada sadece kafede 1 saat oturup kahve içebildik gönül isterdiki daha fazla vakit olsun fakat eskişehir otobüsüm 1.5 saat içinde kalkacaktı ve yetişmeliydim herneyse diyeceğim şu ki saçma saçma anlatmış olabilirim gece gece fakat ummadığınız anda ummadığınız şeyler sizleri hayata bağlıyor yaşamayı değerli kılıyor. sevgilim istedi diye bu takım olayını geldiğimden 1 hafta sonra bıraktım ve elimi sürmedim aşkımın peşinden gittim. sonuç şu sevgilimle şuan tartıştık ve konuşmuyoruz. dogrumu yanlışmı yaptım bilmiyorum ama herşey bu turnuva yüzünden alevlendi güzelşeyler oldu ama sonu 1 ay sonra tatsızlaştı. üzgünüm ama pişman değilim. elimde hiç birşey yok fakat hayat yaşayınca güzel :)

biliyorum okurken ne diyo bu mal filan diyeceksiniz ama gece gece ne dediğimi bende bilmiyorum derdimi anlatmak istedim filan ama tam anlamıyla başaramadım okuyup vaktini aldığım arkadaşlarda şimdiden özür dilerim :)

Yaka kartım
nleesm.jpg

OTELDE İLK BULUŞMAMIZ

YARI FİNAL ONCESİ YEMEK

TAKIM KAPTANIM

Son düzenleme:
Tebrikler gerçekten iyi bir deneyim olmuş oyun konusunda.Sevgili konusunda ise hayırlısı ne ise o olsun inşallah demekten başka birşey gelmez elimden :)

hesc hızlı girdi de kötü bitidi izlemiştim yst yi fırsat buldukça ;) takımın olunca lig küme pek önemli olmuyor birlikte maçlarınızı atıp bölge finallerine çalışıyorsunuz oray da geçince doğal olarak yst kst ist gidiyor

Gözüm üstünüzdeydi, iyi oynamıştınız bence HWA maçında. Ödül alamamak koyar eminim ama 4. olmakta boş değil be Talha. =)

Kız olayı garip, üzüldüm açıkçası senin adına ama bu tür konularda yorum yapmayı pek sevmem. ^^

4. olmak bile çok iyi bence. Helal olsun :) kız konusunda benimde uzakta sevgilim vardı, ilk aylar güzel oluyor fakat sonradan sorun çıkıyor.

şimdi siz tbf de 4. mü oldunuz? Vay hımmana biz burda hala fizz nasıl counterlenir onu arıyoz

Böyle şeyler yaşayınca insanın içi bi alevleniyo üzülsem mi sevinsem mi bilemiyo sadece gülümseyesi geliyo

Beyler bekleyin maxigame'den çok cevher çıkacak
Talha uzun zaman maxigame'e katkıda bulunanlardan ve herkes sürekli silkroadı bırakıyorum artık dışarıdaki hayata devam edicem vs.. diyordu bakın neler oluyor :D devam devam böyle güzel

aslında herşey güzeldi 4. olmak çok büyük birşeydi fakat sevgilim için şu oyundur klüptür herşeyi bırakmak benim seçimimdi fakat iyimi kötümü yaptım hala kestiremiyorum. Mesafeler olsada sorun olmaz diye düşünüyorum şükür param var gidip gelecek her türlü görüşürüm de insan sevgilisinin neler yaptıgını nasıl yaşadığını kimlerle konustuğunu görmeden içi rahat etmiyor ki şuanda tartıştık dahada kötü

Bende senelerce menajerlik yaptım espor klüplerinde turnuvalara gitmek,yenerken veya yenilirken sürekli takıma moral vermek güzel ve zevkli bişey keşke kız arkadaşının sevgisinden emin olmadan bırakmasaydın. Zevk aldığın bişeyi herhangi biri bırak dedi diye bırakma. Sen yaptığın işten keyif alıyorsan söylenenleri boşver. :)

Talha, seninlen görusmiyeli baya oldu 1.5 2 sene oldu galiba ?^^. Senin adina hem sevindim hemde uzuldum keske birakmasaydin. Özel mesajdan skype fb msn verirsen bir ara konusuruz :) Hala gitarr caliyormusun?

Bende senelerce menajerlik yaptım espor klüplerinde turnuvalara gitmek,yenerken veya yenilirken sürekli takıma moral vermek güzel ve zevkli bişey keşke kız arkadaşının sevgisinden emin olmadan bırakmasaydın. Zevk aldığın bişeyi herhangi biri bırak dedi diye bırakma. Sen yaptığın işten keyif alıyorsan söylenenleri boşver. :)

bundan sonra öyle olacak zaten :) sagolasın düşüncelerin için

Geri