• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Dereceli Lig Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koray5265

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2016
Puanı
4
Merhabalar Ben Koray5265 Öncellikle

Dereceli Sistemin'de Nasıl Oynayabilirsiniz ?

Dereceli Sistemine Sadece 30 Level Sihirdarlar Girebilir

30 Level Oldum Ne Yapmam Gerek ?

Oyna Butonuna Tıklayarak Sihirdar Vadisini Seçelim Ordan Dereceli Sıralı Seçime Tıklayalım.

LgV96J.png

Herkesin Ligi Var Neden Benim Yok ?

Yeni 30 Level Olanların Oynama Seviyesini Belirlemek İçin Öncellikle 10 Adet Maç Atıcaksınız Kazanma Kaybetme Oranına Göre Sizi Bir Lige Aktaracaktır .

Unranked.png

10 Maçımı Attım Gold 3 Attı 0 LP Yazıyor Ne Demek ?

Dereceli Aşamalarında Puanlama Sistemi Kullanılır LP ''Lig Puanı'' Olarak Kısaltılmış Halidir Yeni Bir Lige Katıldığınızda 0 Lp Olarak Başlarsınız 100 Lp'ye Kadar Çıkmanız Gerekmektedir

100 Lp Oldum Ama Lig Atlayamadım Neden ?

100 Lp Olduğunuzda 3 Maçlık Bir Seri Hakkı Kazanırsınız Oynayacağınız Maçlarda 2'sini Kazanırsanız Üst Lige Terfi Edersiniz.

nm8XJV.png

Gold 1 100 Lp Oldum 2 Maç Kazandım Ama Lig Atlıyamadım ?

Her Ligin 1'li Sayısında Goldsanız Platin'e Çıkmak İçin 3 Maç Kazanmanız Gerekmektedir Bu Maçlar 5 Maç Üzerinden Değerlendirilmektedir.

r8lAoz.png

Ligleri Öğrenelim:

Bronz Kümesi: Bronz Kümesi Oyundaki En Düşük Ligtir Sadece Sihirdar Simgesi Ödülü Vardır.

images_hwa_haber_foto_oyun_yazilim_oyun_strateji_lol_bronz-kume.png

Gümüş Kümesi: Oyundaki En Düşük İkinci Ligtir Ödülleri Gümüş Çerçevesi İle Gümüş Simgesidir

division_5_silver_tier_league_of_legends_emblem_by_narishm-d6u3al2.png

Altın Kümesi: Oyundaki Orta Lig Diyebilirim Ödülleri:Altın çerçevesi ,altın simgesi, her sezon 1 şampiyon kostümü

5o8GJM.png

Platin Kümesi:

Oyundaki Yüksek Liglerdendir Ödülleri
Smiley%20(123).gif
latin Çerçevesi,Platin Simgesi,Her Sezon 1 Şampiyon kostümü

5o8GAj.png

Elmas Kümesi:

Oyundaki Yüksek Liglerdendir Ödülleri:Elmas çerçevesi ,Elmas Simges, her sezon 1 şampiyon kostümü

[FONT=&quot]Ustalık Aşaması:

[/FONT]

Oyundaki En Yüksek 2. Ligtir Ödülleri: Ustalık Simgesi,Ustalık Çerçevesi, Her Sezon 1 Adet Şampiyon Kostümü

Pre30-master.png

Şampiyonluk Aşaması:

Oyundaki En Yüksek Ligtir Ödülleri:Şampiyonluk Simgesi, Şampiyonluk çerçevesi ,Her sezon 1 adet şampiyon kostümü
%C5%9Fampiyonluk-k%C3%BCmesi.png

Bu Liglerin Çerçeveleri:

MP6dlg.jpg

Son düzenleme:
Lig sisteminde ekleme, çıkartma ve düzeltmeler oldu yani bir nevi köklü değişikliğe gidildi, kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri