• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Drop Hack

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
Beyler euw da her 5 maçın en az 2 sinde başıma geliyor bunu kullanan kişiler... TR forumlarına da baktığım kadarıyla tr serverinde de kullanılıyor bu hile.Nedir ne değildir anlamanız için şu videoyu koyuyorum mutlaka başına gelen olmuştur anlayacak şimdi.Durduk yere neden oyundan düştüğünüzü göreceksiniz.Ranked e ben ara verdim hilesini buldular yine lolün...Euw da çok başıma geliyor takımımı mahvettiler kaç kere maçımı da
buyrun drop hack nedir bakın

EDİT: Ekelemeyi unuttum bu tarz birşeyle karşılaştığınızda oyunu replay falan alın direkt ticket atıp şikayet edin

Son düzenleme:
Gereksiz bir hile sonuçta eğlencesine oynuyoruz oyunu hadi diyelim eğlencesine oynamıyor profesyönel olmak istiyorsun genede bu hile ile profesyönel olunmaz ki ya.

İnsanların emeklerini hiçe saymaktan ne zevk alıyorlar anlamıyorum Riot Games'inde yaptığı büyük bir ayıp hala fixlenmemesi hilenin büyük bir hata.

Gereksiz bir hile sonuçta eğlencesine oynuyoruz oyunu hadi diyelim eğlencesine oynamıyor profesyönel olmak istiyorsun genede bu hile ile profesyönel olunmaz ki ya.

İnsanların emeklerini hiçe saymaktan ne zevk alıyorlar anlamıyorum Riot Games'inde yaptığı büyük bir ayıp hala fixlenmemesi hilenin büyük bir hata.
kaç kere terfide geldi bu başıma benim.Bir kere de TR serverindeyken oldu bizim takımdan 4 kişi düştü oyundan yok yere...karşıdan 0 kişi bizden 4 kişi hatta bende düştüm hiçbir sorun yokken.Drop hack denilen şey hızla artmakta oyunlarda

Ohohoho birileri weste mi gecmis :D Ekle sen brni gene eski ilk ekledigin nick :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

malesef gerçek Tr de çok yaygın özellikle elmas ve plat liginde 2 hesabım vardı başıma belkide 10 oyundan 2 3 ünde denk geldi durup dururken oyundan düşüyordum aynı şekilde premde oyuna döndüğümüzdeya bsede ya ölmüş oluyorduk özellikle fight başlarken ve bu hackin bence yan etkilerinden biride aniden lag girmesi ani fps düşüşü çok sık başıma denk geldi ve aynısı

malesef gerçek Tr de çok yaygın özellikle elmas ve plat liginde 2 hesabım vardı başıma belkide 10 oyundan 2 3 ünde denk geldi durup dururken oyundan düşüyordum aynı şekilde premde oyuna döndüğümüzdeya bsede ya ölmüş oluyorduk özellikle fight başlarken ve bu hackin bence yan etkilerinden biride aniden lag girmesi ani fps düşüşü çok sık başıma denk geldi ve aynısı
sebebi drop hack ;)

Geri