• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Fizz Rehberi

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
leagueoflegendschampion.jpg

Fizz oyundaki en rahat farm yapabildiğimiz karakterlerden.Tabiki bu birazda size bağlı.Karakterimizin Playful skili sayesinde kolaylıkla turretin altına girip kill alıp ölmeden çıkabiliriz.Ayrıca bir çok ultiden rahatlıkla kurtulabiliriz.Ultisi hem solo hemde takım oyunlarda büyük işlev görmektedir.Eğer karakterimizin ultisini akıllıca kullanırsak kaçan birini rahatlıkla yakalayabiliriz.Pasifi'ne gelecek olursak az da olsa düşmanı zehirleyerek işimize yaramakta.

Masteries

asdwl.jpg

İtemler

doransring.gif
Doran's Ring

sorcerersshoes.gif
Sorcerer's Shoes

catalysttheprotector.gif
Catalyst The Protector

rodofages.gif
Rod Of Ages

needlesslylargerod.gif
Needlessly Larde Rod

rabadonsdeathcap.gif
Rabadon's Deadcap

lichbane.gif
Lich Bane

3135d.png
Void Staff

3157.png
Zhonya's Hourglass ( Alternatif olarak
3128u.png
Deathfire Grasp alınabilir )

Runeler

Mark:
5273.png
Greater Mark Of İnsight +0.95 Magic Penetration

Seal:
5316.png
Greater Seal Of Vitality +1.08 Health per level (+19.44 at champion level 18)

Glyph:
5297.png
Greater Glyph Of Warding +1.49 Magic Resist.Alternatif olarak
5295.png
(Greater Glyph Of Focus -0.65 Cooldowns) alınabilir.

Quintessence:
5357.png
Greater Quintessence Of Potency +4.95 Ability Power

Spells

ignitel.png
İgnite

flashm.png
Flash

Oynanış Tarzı:Karakterimiz ile kastığımız Lane'de kısa sürede üstlünlük sağlayabilirsiniz.Düşman size yaklaştığında W-Q yapıp E ile geri dönüp karşınızdaki size vurmadan ona vurabilirsiniz.Buda karşıdakini çok sinir edecektir :) böylece güzelce Farmınızı yapabilirsiniz.Birde E skillinden yani Playful dan bahsedeciğim bu skill bir çok yerde işimize yaramakta,bir düşmanı kovalarken veya düşmandan kaçarken çalılıklardan geçip rahatça kurtulabiliriz,birçok ultiden kurtulabiliriz.Canı az düşmanları turret altından alıp kolayca kaçabiliriz.
Yani kısaca bu skill çok kapsamlı hemen hemen her şeyi yapmamızı sağlıyor.Ultisine gelecek olursak akıllıca ve gerektiği yerde kullanılırsa düşmanın kaçması imkansız gibi bir şey oluyor ve takım oyunlarındada büyük etkisi vardır.

# Benim anlatıcaklarım bu kadar bir sorunuz olursa konu altından yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Güzel rehber fizz in pro su olarak bu rehberi yapman boynunun borcuydu teşekkürler ahh bide oyuna girsen :D

bence fizz fazla iyi değil patheon aldım 20maçta 2kez yenildik :)
Yenilip yenilmemek şans işi ve kişiye bağlı yani 5v5 maça giriyorsun sen ne kadar iyi oynasanda yanındakilerinde iyi olması lazım.Bunu karakterlere fazla bağlamamak lazım.Fizz konusunda bence Fizz oyunun en zevkli ve güçlü karakterlerinden ama sen sevmemiş geldiğinde bir daha denemeni öneririm ;)

Yenilip yenilmemek şans işi ve kişiye bağlı yani 5v5 maça giriyorsun sen ne kadar iyi oynasanda yanındakilerinde iyi olması lazım.Bunu karakterlere fazla bağlamamak lazım.Fizz konusunda bence Fizz oyunun en zevkli ve güçlü karakterlerinden ama sen sevmemiş geldiğinde bir daha denemeni öneririm ;)

Şimdi Böyle Konuşmamak Lazım Kog'Maw la Tek Başıma Oyun Çok Aldım :D Bide İtemler Felan Güzel Ama Fizzi Oynıyamıyorum o Ayrı Konu :D

Geri