• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends (Golden Joystick 2011 Ödülleri)

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
14758.png

Eski oyuncular hatırlayacaktır 2010 yılında League of Legends “Yılın Online Oyunu” ödülünü kazanmıştı. Riot, bütün oyuncularının desteğini istemiş ve oy kullanmaya davet etmişti. Kazanan oyunların açıklanmasının ardından ise eski-yeni, 5-10-20 level gözetmeksizin mevcut bütün oyuncularına teşekkür ederek ve bunun bir göstergesi olarak “Rune Page” hediye etmişti.İşte hem Riot hem bizler için yeni bir yarış,yeni bir fırsat! Golden Joystick 2011 Ödülleri için adaylar belirlendi ve oylamalar başladı. Riot, bir kez daha bu ödülü evine götürebilmek için oyuncularının desteğini istiyor. Üstelik bu kez “büyük” bir teşekkür düşündüklerini belirtmişler…

Son gün 14 Ekim!

Yapmanız gerekenler ise oldukça basit;
  • Golden Joystick Ödülleri Oylama sayfasına gidin.
  • League of Legends’ı seçin.
  • “Vote” butonuna tıklayın.
  • Açılan ekranda “Register votes” seçeneğine tıklayın.
  • Kullanmış olduğunuz, geçerli bir e-posta adresi yazarak doğum tarihinizi girin.
  • En altta bulunan iki seçeneği de işaretleyin.
  • “Register Votes” butonuna tıklayarak oyunuzu kaydedin.

Keşke kaynağınıda belirtseydin.

Resmi sitede bilgi kısmında yazıyordu...Ayrıca bu LoL un 3. Uluslararası ödülü haricinde büyük online oyun bilgilendirme siteleri ve forumlarıda LoL'e bir ödül vermişti...

Ayriyetten
Ben MMOHUT sitesinin sürekli takipcisiyim 1.5 sene önce ki o zamanlar daha season 1 bile yoktu...LoL sitede 1 numarayı ele alınca DotA yı bırakıp geçmiştim hala daha 1.sırada
KANIT;
TIKLA

Geri