• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Haftanın İndirimli Şampiyon ve Kostümleri

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68

cwpby.png

Şampiyon İndirimleri

11-14 Ocak arası Fizz-Amumu-Morgana %50 indirimde.

hv8qz.jpg

Fizz,975 Rp yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

105.jpg

Amumu,292Rp'ye alabilirsiniz.

32.jpg

Morgana, 292 Rp'ye alabilirsiniz

25.jpg

Kostüm İndirimleri

11-14 Ocak Arası 12 kostüm %50 İndirimde

hv8t9.jpg

Guqin Sona,975 Rp yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8ub.jpg

Ejderbıçak Talon,975 Rp Yerine487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8uu.jpg

Ejder Yumruk Lee Shin,975 Rp yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8vy.jpg

Yeşim Ejder Wukong 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8x0.jpg

Gönül Avcısı Vayne 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8xb.jpg

Balıkçı Fizz 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8yh.jpg

Savaş Tavşanı Riven 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8yq.jpg

Karadiken Morgana 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv8zg.jpg

Despot Swain 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv90h.jpg

Hüzünlü Robot Amumu 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv91g.jpg

Siyahalev Shyvana 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv92b.jpg

Gladyatör Pantheon 975 Rp Yerine 487 Rp'ye alabilirsiniz.

hv931.jpg

# Her hafta güncellenecektir.​

Son düzenleme:
Merhaba birşey sorucaktım. Mid herosu olarak kennen almayı düşünüyorumda uygunmudur sizce? Birde Ap midir Ad midir bot lanede falan oynanır mı? Görüşlerini belirtirsen memnun kalırım teşekkürler.

Merhaba birşey sorucaktım. Mid herosu olarak kennen almayı düşünüyorumda uygunmudur sizce? Birde Ap midir Ad midir bot lanede falan oynanır mı? Görüşlerini belirtirsen memnun kalırım teşekkürler.
Kennen güzel herodur,AP'dır çok nadir ad olarak oynayanlarda vardır.Benim tavsiyem AP.Manasının olmamasından dolayı lanede uzun süre kalabiliyor.Ultisi ile teamfightlarda baya işi görüyor.Eğer küçük hızlı bişey arıyorsan öneririm :D

Kennen güzel herodur,AP'dır çok nadir ad olarak oynayanlarda vardır.Benim tavsiyem AP.Manasının olmamasından dolayı lanede uzun süre kalabiliyor.Ultisi ile teamfightlarda baya işi görüyor.Eğer küçük hızlı bişey arıyorsan öneririm :D

Söylediklerini değerlendirdim ve almaya karar verdim teşekkürler. Acaba kostümüde açsam mı :D :D

Sözlerine göre bende aldım bakalım pişman olacakmıyız ;)

Sen bilirsinde,bence biraz oyna alış karaktere sonra RP boşa gitmesin ;)

İlk izlenimler harika Ap olarak kastım. Skilleri güzel birden fazla hedefe falan vurma kabiliyeti var ayriyetten mana kullanmayışıda bi + diyebilirim. Tipi olsun yola gidiş şekli olsun bence oynamasıda baya zevkli. Önerilerine uyduk aldık oldukçada mutluyum sayende güzel bi heromuz daha oldu sağolasın :D :D

Kessinlikle asrın indirimi. Direk acımadım sona ve amumu çektim. Ama riven, lee, swain ve wukongda istiyorum. En güzel skinlerini koymuşlar indirime... Resmen sömürdüler beni bir anda!!

Shyvana ve Lee Sin kostümleri çektim :)

WW başı çekmek üzere shywananın skini, olması gereken değerden düşük skinler. Legandary değil belki ama skiller değişiyor en azından. Görünüşleri yani. En azından 1350 rp falan olmalıydı değerleri, op skinler. Bakınız Hyena ww, koşuşu bile değişiyor ama 975 rp. Bakınız corki... bahsetmeye bile değmez. :D

Geri