• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends IP Boost nedir?

IceMachine

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Kas 2011
Puanı
45
Oyun içinde 400 rp veriliyor ya ilk levellerde ben onu harcamadım bir arkadaşım ıp boost al dedi 1 day ve 4 win olanı var ne işe yarıyor acaba?

1 day olan aldığın saat sonrası 24 saat için geçerli tüm oyunlarında veriyor ek ipyi;

4 win olan da 4 tane win sonucu veriyor 4 kere 150 olarak eklenyor diye biliyorum.

Takviye yani almamı önerirmisin 1 günlügünü?

İlla alıcam diyorsan, ben 1 günlüğü alırdım seri oyun atma imkanı olacağı için ama günde 5-6 oyun atabilirim anca diyosan 4 winlik olanı al ama çok oyun atarım hızlı bir şekilde falan dersen 1 günlük daha iyi olur.

İlla alıcam diyorsan, ben 1 günlüğü alırdım seri oyun atma imkanı olacağı için ama günde 5-6 oyun atabilirim anca diyosan 4 winlik olanı al ama çok oyun atarım hızlı bir şekilde falan dersen 1 günlük daha iyi olur.
boş bir gününü belirler ve o gün için 24 saatlik olanı al full maç at ben 2k kasmıştım bir günde :D

Geri