• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends "Korece" Dil Değiştirme + Oyun içi Test

Leaderizm

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2013
Puanı
1
League of Legends oyununda dil değiştirmeyi anlatıyorum ve oyun içi görünümüne bakıyorum. Yaptığım dil " Korece " dir.

**Dil kodları video açıklama kısmında vardır.

TR sunucusunda 5de5 yerine penta kill gibi değiştirme olayı olabilir mi ? herşey türkçe kalacak sadece quadra triple doublu kill değişecek ve sesleri.

TR sunucusunda 5de5 yerine penta kill gibi değiştirme olayı olabilir mi ? herşey türkçe kalacak sadece quadra triple doublu kill değişecek ve sesleri.
oyunu tamamıyla ingilizceye çevirebilirsin ama item isimleri, masteries, runeler de değişir

İtem ve rünler ismi Türkçe olarak kalsa her türlü oynarım da diğer türlü o kadar profesyonel değilim o yüzden tamamen İngilizce istemiyorum .

İtem ve rünler ismi Türkçe olarak kalsa her türlü oynarım da diğer türlü o kadar profesyonel değilim o yüzden tamamen İngilizce istemiyorum .
Aslında bana göre oyunu orjinal dilinde oynamak her zaman en iyisidir. Oynadıkça alışılıyo zaten sen bilirsin

İngilizce yapabilirmisin ? Yani korece yi fazla isteyen olmaz da , İngilizce istenir onu da bir göstersen ?

2. videoda sizlere sesler korece yazılar Türkçe nasıl yaparsınız onu anlattım

----------

İngilizce yapabilirmisin ? Yani korece yi fazla isteyen olmaz da , İngilizce istenir onu da bir göstersen ?

Hocam özel istek üzerine yaptım koreceyi :-x

Korece bu İngilizce olarak nasıl ayarlarız? sesler ingce yazılar türkçe ?

Geri