• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends (Lol)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Volant
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Volant

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2011
Puanı
8
Bu konunun amacı oyuna başlamaya calısıpda vazgeçenler için bi arkadaş bana mesaj atmış ona yazdıklarımı burayada yazmaya calısıcam amacım teşekkür almak veya post kasmak degil yani konuyu yetersiz bulmayın o yüzden :)
Lolu nasıl indirim?
League of Legends - Free Online Game | LoL - League of Legends lolun resmi sitesidir oraya girdiginizde kırmızı içinde play for free yazısını görürsünüz ona tıklayın üye olun otomatik olarak sizi indirme linkini verecektir.
Lol nedir?
lol bi nevi cs silkroad 2sini karışımı gibi 2009 yılında ortaya cıkmıs hayran kitlesi fazla olan bir oyun tabiki bana göre silkroaddan biraz daha zor :)
3 adet server vardır eu nordic east - eu west - ve amarika ben easttayım türkiye avrupa dogusunda oldugundan böyle tercih ettim zaten türk cogunluk eastta o yüzden east'ı tercih etmelisiniz
size ait bi takım oluyor karsıdada bir takım ve maç atıyosunuz sizin takımınız isterseniz arkadaşlarınızdan isterseniz serverden rastgele oyunculardan olusuyor

Nasıl Oynanır?
Yeni başladım ne seçicem ne oynucam?
Yeni başladıgınızda malesef hiç bir hero alamazsınız 4-5lvl olunca 450IP tamamlanır heralde 450 IPle master yi veya ashe'yi alıp kullanmanızı tavsiye ederim kolay herolardır ve iyi iş yaparlar yavaş yavaş pro olacaksınız spell olarak koşu ve heal iyi gider yükselince flash ve ignite alırsınız ad as ap gibi heroları kullanma biçimi var bunları ögrenirsiniz zamanla 20lvl de runesler falan yeni başlayacak bi insan görüp okuduysa ne mutlu bana
lütfen konunun benzeri olabilir bilmiyorum konuyu begenmeyen olabilir resim falan eklemedim sadece tanıtım biraz işte
:)

Son düzenleme:
Güzel Olmuş.Bide RP ile Ashe Felan Almayın Derim.Zaten Başlangıçta IP boost Oluyor.IP le Ashe Veya Master Yi Alın Derim.RP ile İndirimden Skin Alabilirsiniz.

aslında bende oyunu indiriyordum geçen sonradan vazgeçtim birde şu dediğin ap as inp falan bir şey anlayamadım daha önce oynadığım oyunlar ; silkroad online :D

Geri