• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Mavi, Kırmızı Buff ve Ejder, Baron neye yarar ?

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
pbzvby8i.gif

Merhaba arkadaşlar.

Bu sefer ki konumuz da oyun içerisinde tarafsız yaratıklardan elde edilen Mavi ve kırmızı buffları ve Ejder kesince ne yararı olduğunu, Baron kesince ne yararı olduğunu sizlere anlatmaya çalışacağım. Umarım yararlı olur.

Mavi Buff: Yeteneklerinizin bekleme süresinde azalma ve +50 Mana verir.

Kırmızı Buff: Rakibi yavaşlatır ve yanlış hatırlamıyorsam tutuşturma etkisi verir.

Ejderhayı kesersek bize ne yararı olur ?

Ejderhayı kesen takımın her üyesine 150 altın gider. Ek bir buff söz konusu değildir.

Baronu kesersek bize ne yararı olur ?

Baron Nashor'u katleden bütün takım üyelerine +40 AD ve +40 AP verilir. Yani 40 Saldırı gücü 40 büyü gücü.
Ayrıca Baron 900 Exp ve 300 altın vermektedir.

İyi Oyunlar.

Ekleme:

Yaratık ve buff ları bulabileceğiniz harita

Son düzenleme:
bazıları dragonu 150g olarak az görüyor ama *5=750 g takıma destek bu yüzden önemlidir :D

----------

Son düzenleme:
ejderha 190 altın ve kesene ilave 25 altın verir. baron güçlendirmesi can yenileme ve az bi miktar mana yenilemeside verir. mavi buff ta mana yenilemesi ve enerji kullanan champlara enerji yenilemesi verir

ejderha 190 altın ve kesene ilave 25 altın verir. baron güçlendirmesi can yenileme ve az bi miktar mana yenilemeside verir. mavi buff ta mana yenilemesi ve enerji kullanan champlara enerji yenilemesi verir
enerji yenilemesi vermez. Enerji kullanan şampiyonlarda sadece bekleme sürelerini etkiler

eminmisin yada ben yanlış görmüş olabilirm lee sin le oynarken blue olunca artmıştı

eminmisin yada ben yanlış görmüş olabilirm lee sin le oynarken blue olunca artmıştı
dur deniyorum ;) editleyecem birazdan :D
EDİT: Bayağıdır oynuyorum dikkat etmemişim demek:) Enerji regeni +10 olarak görünüyor normalde ama mavi buff u alırsan +16 ya çıkıyor yani mavi buff mana regen gibi enerji regende veriyor ;)

Son düzenleme:

dur deniyorum ;) editleyecem birazdan :D
EDİT: Bayağıdır oynuyorum dikkat etmemişim demek:) Enerji regeni +10 olarak görünüyor normalde ama mavi buff u alırsan +16 ya çıkıyor yani mavi buff mana regen gibi enerji regende veriyor ;)
Bundan sonra zed mid lee mid e fln blue buff verirsiniz almaya korkuyorum vallaha nasıl bağırıyorlar senin enerjin var neden alıyorsun diye onlara laf anlatacağıma hepsi ignore ^^

Bilgiler için sağ olun arkadaşlar. Oyunu ne kadar dikkatsiz oynuyormuşum yahu :D

Ayrıca ejderi jungle smite ile keserse (kabiliyet verilmişşe) ekstra 10 altın daha kazanabilir

Geri