• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Ölümcül Felaket Botları Yeni Mod

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
fpsz8.png

iG1GZ9k.jpg

Ölümcül Felaket Botları

Haftalar boyu süren testlerin ve düzeltmelerin ardından, Ölümcül Felaket Botları sonunda devreye girdi! LoL’ün görüp görebileceği en çılgın şampiyonlara karşı hünerlerinizi test etmek istiyorsanız, Ölümcül Felaket Botları tam size göre! Ölümcül Botlara karşı mücadele edenleri, bir de özel bir sihirdar simgesi bekliyor. Üstelik kazansanız da kaybetseniz de simgeyi alacaksınız (simgelerin yüklenmesi birkaç günü bulabilir).
Ölümcül Felaket Botları, 27 Temmuz tarihine kadar oyunda kalacak; ardından onları Sınırlı Oyun Modları atölyesine geri götüreceğiz. Olur da oyunlar arasında fırsat bulabilirseniz, Ölümcül Botlarla yaşadıklarınızı bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!

[BILGI]Normal botlara benzemez indirirler 1. seviyeyi kendim oynadım 40 dk sürdüde yendik[/BILGI]​

kazanma taktikleri var zaten mide 3 kişi göndericen 3 adc yani solo ve botada rangeheroları gondericen

abi botlar öyle bi oynuyo ki sadece izliyosun zaten tf ye girmiyeceksin botların hepsi kitliyo bide bunları biraz abartmışlar botta 100 ap var 2 atıyo resmen saçma olmuş orası 4 oyunda 1 kere kazandım annie en ezik bot olmuş luxla ezdim onu sadece

ne zmn nasıl bi skill atıcagıda belli olmuyorki bi bakıyorsun anivia olmus yumurtaya dönüşmüş :D

En şaşırdığım Hecarim ultisi oldu. :D Tam inhibitörü yıkıcaz hecarim üstümüze geliyor arkadan jannanın hortumu ortada adam yokken bizim admalar ölüyodu o derece. :D

Olay şu 4kişi mid tower deflicek 1kişide splitten ittiricek o kişide kolay ittiren ve manasız olucak yasuo , zed , tryn vs biz böyle kazanmıştık

Geri