• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Ormandaki Yaratıkların Çıkış ve Yeniden Doğma Süreleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kasabian
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
2q0tzbq.png

Jungle yapacak ve oyuna yeni başlamış (bilmeyen) arkadaşların işine yarayabilir. :)

bp4gw.png

Konu tamamen bana aittir. :nse:
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
:ent​

Oyuna ilk başlıyanlar: Dragon çıkınca elinizden geldiğince diğer takımdan önce kesmeye çalışın...

:O

Allah sabır versin, şahsen bir daha baştan başlamak ölüm gibi gelirdi bana...
Aynen öyle. Yeniden başlamak gerçekten bir eziyet otur uğraş 30 level ol rune diz champion al = Ölüm :D Bu arada TimeShift abi EUwest mi yoksa EUeast mi? Sayımız gittikçe artıyor bu gidişle 2-3 takım çıkarıcaz maxigame olarak :D

Aynen öyle. Yeniden başlamak gerçekten bir eziyet otur uğraş 30 level ol rune diz champion al = Ölüm :D Bu arada TimeShift abi EUwest mi yoksa EUeast mi? Sayımız gittikçe artıyor bu gidişle 2-3 takım çıkarıcaz maxigame olarak :D

Okan Eastte, bende ekliyecektim yoksa...

Geri