• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Overlay PS İstek.

Umuthan55

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2013
Puanı
1
İyi forumlar arkadaşlar.Twich tv den yayın yapıyorum ama overley konusunda sıkıntı çekiyorum.Bana 1440x900 oranında overlay yapabilecek var mı?League Of Legends Temalı olması lazım.Bi kaç yerine Janissary yazılabilir.Şimdiden Teşekkürler.

ÖRNEK:

P322EN.png

Ellerine sağlık çok beğendim ama bir sorun var; o da çözünürlük.Malesef yayınımla uyuşmadı.1440x900 oranında gerekli bana.

Bunu da oturtamadım biliyor musun...Ölçeklerini neye göre ayarladın acaba?

Senin istediğin boyutta verdim, sen boyutunu söyle bana ona göre ayarlarız tekrar.

Şöyle yaparsam daha iyi olur sanırım.Oyundan SS alıp koyuyorum.Kusura bakma çok uğraştırdıysam seni.Ellerin dert görmesin :) Tema olarak ADC karakterleri kullanma ihtimalin varsa sevinirim.Birde haritanın sol tarafına hemen hemen harita kadar bir boş pencere koyabilirsen makbule geçer.Webcam görüntüsünü oraya koyarım.

Şöyle yaparsam daha iyi olur sanırım.Oyundan SS alıp koyuyorum.Kusura bakma çok uğraştırdıysam seni.Ellerin dert görmesin :) Tema olarak ADC karakterleri kullanma ihtimalin varsa sevinirim.Birde haritanın sol tarafına hemen hemen harita kadar bir boş pencere koyabilirsen makbule geçer.Webcam görüntüsünü oraya koyarım.

Biraz bekletcem ama :)

hiç bilmediğim bir uygulama. bilgim olsa bende bir kaç şey yapardım. [MENTION=182011]ZACA[/MENTION] uygun anında bana bu tekniği öğretirse çok mutlu olurum.

dfsfasdfsdafsadfhttp://www.nikksy.com/dfsfasdfsdafsadfhttp://www.nikksy.com/

Geri