• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Popülaritesini Arttırmaya Devam Ediyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MythLee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MythLee

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
115
maxigame_logo_banner2.png

maxayrac3.png

Merhaba arkadaşlar ;​

Hepimizin izlediği,bildiği gibi LoL hızla gelişen bir oyun,sektör haline geldi. Takip edeniniz var mı bilmiyorum ama takımlar milyon dolarlar gibi ücretlere satılıyor evet yanlış duymadınız henüz daha geçtiğimiz günlerde bir NBA takımı ( Sacremento Kings) Amerika LCS takımlarından bir tanesini satın aldı ,Dünya Şampiyonasında dağıtılan ödüllerden hiç bahsetmiyorum bile. Yıllar önce internet cafelerde başlayan serüven şimdi büyük stadyumlara taşınmış durumda.

Henüz bir NBA takımının LoL sektörüne girmesinin şaşkınlığını atlatmıştık ki bir de bunlar çıktı başımıza ;

Intel Ceo'su Brian Krzanich twitter hesabı üzerinden IEM San Jose etkinliğinde ( Bu haftasonu büyük LoL/Cs:GO takımlarının katılımıyla gerçekleşecek detaylar için tıklayabilirsiniz ) hayır için gösteri maçında oynayacağını duyurdu. Tabi bununla da bitmiyor iş bunu gören NBA takımlarından milyarder takım sahibi Mark Cuban'da onunla beraber hayır maçında oynamak istediğini belirtti. Bu iki zengin adamın katılımıyla yapılacak hayır maçına 8 tane profesyonel LoL oyuncusu da eşlik edecek :) Bu haftasonu bu iki zengin adamın kapışmasını oturup izlemek düşüyor bizlere de :D League of Legends'in geldiği son nokta açıkçası fazlasıyla şaşırtıyor beni bilmiyorum siz neler düşünüyorsunuz,yakında bir olimpiyat sporu olarak çıkarsa E-spor karşımıza büyük bir şaşkınlık yaşamayız sanırım?

tweet1.png

tweet2.png

Emeğini de alıyorlar çalışmalarının hergün biraz daha gelişiyor oyun.

abi kurucuları fena calısıyo herşey yaparlar bunlar :tmt:kheart:

takımda oynamayı düşünüyorum fakat ingilizcem olmadıgından dolayı dışlanmakan çok korkuyorum e spor güzel bi meslektir geleceğin idolü , fakat şöylede bir gerçek var oyunculuk profesyonel arenada düzen getiren bi iştir günlük belirli saatlerde takım arkadaşlarınız uyur aynı ev ortamında (gaming house) düzenli yemek yer düzenli oyun oynarsınız günlük antreman 8 saattir 4 saat solo q veya duo , 2/3 saat sosyal aktivite 6 saat uyku monoton bi hayat hep aynı seyler bi süre sonra sıkıcı gelebilir.

Geri