• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Recorder(LOL Replay)

KimYooShin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Kas 2009
Puanı
31
Arkadaşlar bu program oyun esnasında video çekmenize yarar ve video boyutu oldukça düşüktür

Ana Sayfa : League Replays

İndirme : League Replays | Download

Çekilen bazı görüntüleri izlemek için(İzlemek için lol recorder gerekli) : League Replays

Ufak bir görüntü ;

slideshow1.jpg

15971.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
sanırsam normal video çekme programları lolde işe yaramıyor d mi?

yoo fraps la çekiyorum ben :D

iyi o zman, ben çekilmiyor mu acaba da özel video çekme programı yapmışlar diye düşünmüştüm^^ bii de oyunda resim çekince resim siyah çıkıyordu bi aralar yanlış htrlamıyorsam, şimdiyi bilemem tabi

üye olmak mı lazım sitesine

----------

watch replaya bastığımda

Adres türü bilinmiyor veya desteklenmiyor

böyle yazıyor :D

.irf var linkin sonunda

----------

allah yarebbi haçan bu nedir video açacak zannediiydum oyunu açti yav

ilk indirdiğim video defeat çekti bizim takım :D

ya ben video sitesi diye sanıyodum şimdi 3-5 mb bişey indiriyo programdan izleyince oyun açılıyor :D

beğendim sonuç olarak ama geri sarmayı bulamadım :(

PBE'de orj oyun içi replay eklenmiş şu hatalı şeyede ihtiyaç kalmadı :D Son 10 oyun gösterilecek sadece ama eksikler var..

Nasıl videoyu çekiyoruz ben onu anlamadım ? keşke kullanımınıda yazsaydın; oyun içinde hangi tuşa basmamız gerekiyor ? çekmesi için birde resim almak için f12 buda f11 falan mı acilen cevap veren birisi olursa sevinirim :D

Arkadaşlar türkiye sunucusunda çalışmıyor record ediyor fakat izleyemiyosun :(

Geri