• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Şampiyon Yenilenme İade Talebi

JumyrKylysh

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ocak 2014
Puanı
10
Arkadaşlar oyunda rework geçiren oynanış tarzı değişen şampiyonları iade hakkı kullanmadan iade edebiliyormuşuz bende yeni öğrendim benim gibi bilmeyenler vardır elbet diye konu açma gereği duydum direk Riot'un yaptığı açıklamayı size kopyala yapıştır yaparak sunacağım umarım yardımcı olmuşumdur :)

Şampiyon/Kostüm Yenilenme (Rework) İadeleri

Eğer bir şampiyon ya da kostüm görsel ya da işlevsel (oynanış tarzı) yenilenme geçirdiyse, iade bileti harcamadan bu şampiyonu ya da kostümü iade etme seçeneğine sahipsin. Ancak bu iade sadece TAM yenilenmeler içindir. Gücü azaltılan (nerf) ya da arttırılan (buff) şampiyonlar, yenilenme olarak kabul edilmez ve bu nedenle iade etmeye uygun değillerdir.
Yenilenme görmüş bir içeriğin iade etmeye uygun olması için bize, içerik yenilendikten sonraki 90 gün içerisinde iade isteği yollamalısın. Bu 90 günlük süreden sonra iade işlemini gerçekleştirmemiz mümkün değil.
Yenilenen bir şampiyon/kostüm için iade isteği gönderirken, lütfen aşağıdaki bilgileri içeren bir talep gönder:
BAŞLIK: Şampiyon Yenilenme İade Talebi
- Kullanıcı Adı:
- Sihirdar Adı:
- Sunucu:
- İade etmek istediğin Şampiyon/Kostüm:

Kaynak:https://support.leagueoflegends.com/entries/22512205-İçerik-İadesi-SSS#h5

Kanıt:
1956722_232121846988839_937099359891873154_o.jpg

Son düzenleme:
Heime geldi simdi heimi geri mi vericz. Bu riot cogu zaman bisei sadece yapmak icin yapiyor amacsiz bos isler

birebir iadesini yapmıyorlarmış ben baktım iade yapanların yorumlarına verdiği kadarını alamamış kimse

Heimer,Kassadin iadesi yaptım ben 3150+3150 6300 IP oldu Ziggs aldım 520'lik kostümü vardı Kassadin'in onuda iade ettiler aynen fiyatı ile.

Rengar,Gragas,Mf'yi iade etmek için ticket yolladım şimdide bekliyorum :)

Geri