• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Iyethshar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Market kısmında indirime giren bi champion alabilirsin hangi champion demek biraz yanlış olur cunku az bi miktar indirim bekle bu arada soruları nı skype dan yazarsın her soruna cevap yazarım sıkıntı olmaz

Bence rp ile şamp. alma eğer şamp. alıcam diyosan üstüne birazdaha koy indirimde olanlardan al ben olsam rp ile kostüm alırdım ilk başladığımda bendede vardı 400 üstüne 400 daha çektim kostüm aldım.

Bence rp ile şamp. alma eğer şamp. alıcam diyosan üstüne birazdaha koy indirimde olanlardan al ben olsam rp ile kostüm alırdım ilk başladığımda bendede vardı 400 üstüne 400 daha çektim kostüm aldım.

Kostüm daha sonraki iş ilk once şampiyonlar ı tamamlaması daha mantıklı çünkü ilerde sırf rp ile şampiyon alacaksınız

Kostüm daha sonraki iş ilk once şampiyonlar ı tamamlaması daha mantıklı çünkü ilerde sırf rp ile şampiyon alacaksınız
Şampiyonu ip ile alıyorum çünkü ip yavaş birikiyor zaten bir şampiyon parasını biriktirene kadar şampiyon ile en aşşa 2 veya 3 gün oynuyorsun sürekli oynuyorsan şampiyonu tanıyorsun rp ile bence kostüm almak daha mantıklı.

Zaferin konusunu iyice baltaladım o yüzden buradan yapamadığım şeyleri,bilmediğim ve öğrenmek istediğim şeyleri yazıcam.Yardımcı olursanız sevinirim :)

liXZkMT.png

Bu rp ile hangi şampiyonu almalıyım ?
indirime giren şampiyon ve kostümleri bekle

Şampiyonu ip ile alıyorum çünkü ip yavaş birikiyor zaten bir şampiyon parasını biriktirene kadar şampiyon ile en aşşa 2 veya 3 gün oynuyorsun sürekli oynuyorsan şampiyonu tanıyorsun rp ile bence kostüm almak daha mantıklı.

Ip hic bir zaman şampiyonlara yetmez çünkü 100 tane champ var oyunda ve ileride bu dediğimi anlarsın suan yenisin tek champ ile oynuyorsundur ama bu oyunda tek champ ile oynayamazsın suanda oyunun sistemini bilmiyorsunuz daha hangi karakterlere ne kasılır hangi karakter hangi lane de kullanılır hangisi sup olur hangisi adc olur oyun sadece buradaki rehberlerle bitmiyor ileride ranked atıcaksın ve en az 16 champ olması gerekiypr beleşler harici suanda 450 li ipliklerle oynuyorsundur ama ilerde sıkıntı cekiceksin malesef ve oyuna aynı silkroaddaki gibi para yatırmak zorunda kalıcaksın bende 30 dan fazla cham var ve hala ip sıkıntı sı ve champ yetmezliği çektiğim oluyor yani sana gore mantıklı olan o şekilse oyunda nasıl ilerleyeceksin bakmak lazım ama allahtan murat kardeşim var hepinize yardım eder yeni oyunculara oyunun inceliklerini ogretir

Ip hic bir zaman şampiyonlara yetmez çünkü 100 tane champ var oyunda ve ileride bu dediğimi anlarsın suan yenisin tek champ ile oynuyorsundur ama bu oyunda tek champ ile oynayamazsın suanda oyunun sistemini bilmiyorsunuz daha hangi karakterlere ne kasılır hangi karakter hangi lane de kullanılır hangisi sup olur hangisi adc olur oyun sadece buradaki rehberlerle bitmiyor ileride ranked atıcaksın ve en az 16 champ olması gerekiypr beleşler harici suanda 450 li ipliklerle oynuyorsundur ama ilerde sıkıntı cekiceksin malesef ve oyuna aynı silkroaddaki gibi para yatırmak zorunda kalıcaksın bende 30 dan fazla cham var ve hala ip sıkıntı sı ve champ yetmezliği çektiğim oluyor yani sana gore mantıklı olan o şekilse oyunda nasıl ilerleyeceksin bakmak lazım ama allahtan murat kardeşim var hepinize yardım eder yeni oyunculara oyunun inceliklerini ogretir
Yanlış düşünüyorsun asıl accountumda shaco harici champlara rp vermedim ip ile aldım bütün champları istesende istemesende oyun oynayarak ip birikiyor boşuna rp ile champ almaya gerek kalmıyor zaten first win sayesinde bonus alıyorsun ne gerek var rpyi champa harcamaya

IP biriktirip Teemo almamı söyledi bugün sınıftan arkadaş.Oyuna başlayanların %95'i Teemo kullanır falan dedi ne kadar doğru bilmiyorum.
Sizler ne dersiniz ? Almalımıyım IP biriktirip?

PS: Emre skype adresini verebilir misin ? :D

Son düzenleme:
IP biriktirip Teemo almamı söyledi bugün sınıftan arkadaş.Oyuna başlayanların %95'i Teemo kullanır falan dedi ne kadar doğru bilmiyorum.
Bana göre Teemo eğlenceli ve item yapması oldukca kolay eğer kullanmasını öğrenirsen iyi bir şampiyon daha kara vermedim ama kara verene kadar Teemo oynuyorum savaşlarda.

Yanlış düşünüyorsun asıl accountumda shaco harici champlara rp vermedim ip ile aldım bütün champları istesende istemesende oyun oynayarak ip birikiyor boşuna rp ile champ almaya gerek kalmıyor zaten first win sayesinde bonus alıyorsun ne gerek var rpyi champa harcamaya

Bunu ne kadar zamanda yaptın mesela bende oyuna para vermedim daha ama en az 2 yıl + zaman gerekir bunu yapmak için zaten farkındaysan silkroada benzer dedim silkroaddada para verdiginde daha hızlı oluyor işler aynı şey lol içinde gecerli senin 5-6 ayda ip ile almanın ihtimali cok az uyumayıp 24 saat oynarsan alabilirsin bu arada sende butun karakterler varmı orasını da bilemem ama dediklerim doğru

----------

PS: Emre skype adresini verebilir misin ? :D

Oyuna yeni başlayanlara kolay karakterleri öneririm bunuda karakterlerin üzerine tıklayın orda zorluk derecesi yazıyor ben master yi ile başladım teemoda olur garende olur skype da ekli olman lazım bende

Bunu ne kadar zamanda yaptın mesela bende oyuna para vermedim daha ama en az 2 yıl + zaman gerekir bunu yapmak için zaten farkındaysan silkroada benzer dedim silkroaddada para verdiginde daha hızlı oluyor işler aynı şey lol içinde gecerli senin 5-6 ayda ip ile almanın ihtimali cok az uyumayıp 24 saat oynarsan alabilirsin bu arada sende butun karakterler varmı orasını da bilemem ama dediklerim doğru

----------

Oyuna yeni başlayanlara kolay karakterleri öneririm bunuda karakterlerin üzerine tıklayın orda zorluk derecesi yazıyor ben master yi ile başladım teemoda olur garende olur skype da ekli olman lazım bende

Eskisinde ekliydin,imzamda var skype.

----------

Yada bota atarsin aram oynar senin icin. Veya refferal alirsin :)

80 camp ım var bunların 75 i ıp ile alınanlardır oyuna para yatırdım ama skin için yatırdım sevdiğim oynamaktan zevk aldığım camp lara skin aldım fazlada yatırmadım şuanda 30k ıp birikti oynadıkça anlamadan birikiyor.

bence rp dursun harcama ilerde 400 daha atar güzel bir skin alabilirsin.

Lordios'a tamamen katılıyorum RP ile şampiyon almamalısın bu oyunu gerçekten uzun zaman boyunca oynayacaksan RP'ni kostümlere harcayabilirsin zaten IP sürekli olarak biriken birşey ben oyuna para yatırmayacağım diyorsan 3150'lik şampiyonları vea 750 RP ile alınan kostümlerden birini alma fırsatın oluyor 400 RP ile sana tavsiyem 375 RP'ye önceki fiyatı 750 RP olan bir kostüm satın alman veya 1 günlük IP takviyesi alabiliyorsun bu IP takviyesi ile en az 4800 IP kasabilirsin tüm gün boyunca oyun oynarsan IP kasmanda yardımcı olabilir bu 400 RP bunuda yapmıyacaksan beklet RP'ni olmadı beş lira yükleyerek farklı bir kostüm alabilirsin indirim beklemek istemiyorsan.

Geri