• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends - Spectator Mode

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
League Of Legends bildiğiniz gibi ilk çıktığı yıllarda izleyici modu olmadan çıkmıştı. Yani oyunu bir arkadaşınız yada turnuva düzenleyen bir hakem izleyici olarak takip edemiyordu. Oyun içinde 6. bir oyuncu teemo şampiyonunu alarak maçı sunuyordu. Bu League Of Legends için büyük bir sorundu ve büyük uluslar arası organizasyonlar için ve genel oyuncuları için bu sorunu gidermesi gerekiyordu. Onlar böyle yapmıştı ve beta olarak spectator modunu oyunculara sunmuştu. Bu modda yetersizdi ve şimdi beklenen açıklama Riot’dan geldi.

Oyundaki spectator modu artık tam sürüm. Bir sonraki yamada spectator moduna kavuşmuş olacağız. Peki yeni gelen özellikle ve tam modda neler bizleri bekliyor? Zamanı ileri yada geriye alarak heyecanlı anları tekrar izleyebiliyorsunuz, kontrollü kamera sistemi ile oyun sizin yerinize görüş açılarını ayarlayabilecek, birden fazla arkadaşınızla kendi takımınızı yada arkadaşlarınızı izleyebileceksiniz. En büyük özelliklerden biride ünlü oyuncuların yada herhangi bir izlemek istediğiniz maça spectator olarka konuk olup izleyebileceksiniz. Bu özelliği duyunca benim gibi DotA2 oynayan birinin aklına hemen DotA2’deki özelliğin aynısının burada karşımıza çıktığını fark ediyor. Bu güzel gelişmeden sonra heyecanla bir sonraki yamayı hepimiz bekliyoruz. İşte modla ile ilgili yayınlanan video;

İyi olmuş gerçekten.Ben gibi tecrübesiz arkadaşlar bu şekilde maç izleyerek tecrübe kazanabilir.

Geri