• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Teslim Olmak

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
League of Legends (Efsaneler Ligi), yenilginin kaçınılmaz göründüğü oyunlarda, zaman kazanmak için takımlara teslim olma seçeneği sunar. Bütün oyuncular, ana menünün ‘Diğer Seçenekler’ başlığı altındaki ‘Teslim Ol’ seçeneğini kullanarak, takımları için bir teslim olma oylaması başlatabilir. Teslim olma seçeneğinin kullanılabilmesi için, oyunda en az 20 dakika geçirilmiş olması gerekir.

Teslim olma oylaması başlatıldığında, oyuncuların ekranında 60 saniye kalan bir oylama penceresi ortaya çıkar ve oyuncular buradan teslim hakkında olumlu ya da olumsuz oy kullanabilir. Teslimin kabul görmesi için, takımın en az %70’inin olumlu oyu gerekir. Bu da demektir ki, üç ya da daha az oyuncunun olduğu takımlarda, bütün takımın teslim olma konusunda oy birliğine varması gerekir. Oylamaya katılmayan oyuncular da teslim olma konusunda olumsuz oy vermiş sayılır.

60 saniyelik sürenin sonunda takımın %70’i teslim olma yönünde oy vermemişse, oylama düşer ve sonraki üç dakika boyunca yeni bir oylama başlatılamaz. %70’lik oy çokluğu sağlanırsa, oyun o anda karşı takımın zaferiyle sonuçlanır.

Not: Oyuncular, sohbet penceresine /surrender yazarak da teslim olma oylaması başlatabilir. Oylama başladığında, teslim olmak isteyen oyuncular /surrender yazarak, teslim olmaya karşı çıkan oyuncular da /nosurrender yazarak oylarını kullanabilir.

http://tr.leagueoflegends.com Sitesinden alıntıdır.

Son düzenleme:
Düzelttim, Westte 25 olduğundan dolayı TR de de aynıdır diye düşündüm. TR de kısa sürede ban yedim fazla oynamadım. :) Teşekkürler.

Daha yeni başladım bende 1 ay olmuyor bana öyle dendi öyle biliyorum dikkat etme gereği duymadım.

Daha yeni başladım bende 1 ay olmuyor bana öyle dendi öyle biliyorum dikkat etme gereği duymadım.

Yanlış bilme diye söyledim kendinden emin bir şekilde westte 25 olduğundan tr de de aynıdır diye düşünmüştüm demişsin. Dikkat etme gereği duymadıysan bu konuyu neden açtığınıda sormak isterim çok çelişkili neyse iyi geceler

Dikkat etme gereği duymadım bu yüzden siteden bulduğum bu yazıyı okuyup burada paylaştım. Yeni başlayan, bilmeyen, öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olması sebebiyle. Görüldüğü üzere "20 dakika" olarak da düzelttim. Bu konuyu uzatmaya çalışmakta ki amaç ne ?

Dikkat etme gereği duymadım bu yüzden siteden bulduğum bu yazıyı okuyup burada paylaştım. Yeni başlayan, bilmeyen, öğrenmek isteyen kişilere yardımcı olması sebebiyle. Görüldüğü üzere "20 dakika" olarak da düzelttim. Bu konuyu uzatmaya çalışmakta ki amaç ne ?

Düzelttim, Westte 25 olduğundan dolayı TR de de aynıdır diye düşündüm. TR de kısa sürede ban yedim fazla oynamadım. :) Teşekkürler.
"Westte 25" ben seni bilgini düzeltmek için sadece uyardım. Senin verdipin cevap dikkat etme gereği duymadım. Mantıksız geldi sadece düzeltip düzeltmen beni pek ilgilendirmez istersen 50dk yaz ben sadece sen yanlış bilme diye uyardım.

Alıntıysa alıntı diye altına paylasman gerekir.Kendi emeğinle bir yerlere gel bence.

"Westte 25" ben seni bilgini düzeltmek için sadece uyardım. Senin verdipin cevap dikkat etme gereği duymadım. Mantıksız geldi sadece düzeltip düzeltmen beni pek ilgilendirmez istersen 50dk yaz ben sadece sen yanlış bilme diye uyardım.

​Uyarın için sağol.

----------

Alıntıysa alıntı diye altına paylasman gerekir.Kendi emeğinle bir yerlere gel bence.

Resmi sitesinde bulunan, herkesin bildiği alelade bir bilgi. Emek verip vermediğimi sorgulamak istersen tek bir konudan yargılama derim. Buyur senide kırmayayım yazıyorum.

Geri