• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Top 5 Plays

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ephesus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
13
PotatoMonster tarafından seçilen her hafta 5+1 (1 bonus) tane kısa videoyu bir araya toplamış. Aralarında gerçekten güzel şeyler çıkıyor. Çıktıklarında konuyu güncellemeye çalışacağım.

Bence en iyisi:

Daha Eskiler:

Not: Konu tasarım esinlenmesi: LyricZ

Son düzenleme:

wukong mkemmel bi şekilde kandırmış:) shaco ve wukong gbi heroların gzl yani işte bu tip kçk trickler:)

wukong iyiymiş lee sinmi alsam wukongmu alsam?

2 si de var bende. Wukong'u çıktığı hafta almıştım doğru dürüst dmg atamıyordu. Sonradan wukong'a buff geldi, bufftan sonra hiç oynamadım. Ama favorim hala Lee Singa !

- Rammus son patchta çok kötü nerf yedi :( gitti güzelim rammus.

2 si de var bende. Wukong'u çıktığı hafta almıştım doğru dürüst dmg atamıyordu. Sonradan wukong'a buff geldi, bufftan sonra hiç oynamadım. Ama favorim hala Lee Singa !

- Rammus son patchta çok kötü nerf yedi :( gitti güzelim rammus.

rammus yine iyi bence ya, nerften önce 1-2 oynayış dışında tecrübem yoktur da şimdi de hoşuma gitti yani:)

wukong konusunda, çıktığının ikinci haftası denemiştim, elime uymamıştı fln, becerememiştim. ama şimdi buffı basıp zıpladı mı çok pis gömüyor, bir şans daha vermeyi düşünüyorum bedava olur olmaz:)

Bende lee sin almayı düşünüyordum akali gibi düşmanın üstüne atlıo tam benlik

Geri