• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends Totemler ne işe yarar ?

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
pbzvby8i.gif

Merhaba arkadaşlar. Westte falan gene kullanan varda gördüğüm kadarıyla Türk serverın da totem kullanan pek arkadaşımız yok. (Daha 16 oldum Türk serverında 30 larda var mı bilmiyorum.)

Bu yüzden size bu totemleri açıklama gereği duydum.

Totemler ne işe yarar ?

Totemleri oyunda herhangi bir yere koyduğunuz zaman bu totemler size 3 dakikalığına bulunduğu yeri görünebilir yapar. (Rakip takım oyuncuları totemleri kesebilir.) Bu totemleri "P" ye basarak yani item aldığımız pencereyi açarak 75 ve 125 altın karşılığı alabiliriz. Şu an oyunda değilim bu yüzden fiyatı yanlış hatırlamış olabilirim, yanlış ise lütfen söyleyin.

Neden 2 çeşit totem var farklılıkları neler ?

Öncelikle Normal Totemi açıklamak istiyorum. Bu totem sadece görünebilir düşmanları size gösterip bölgeyi kontrol altında tutmanızı sağlar. Bu totemin fiyatı yanlış hatırlamıyorumsam 75 altın.

Görüş totemi ise görünür, görünmez bütün varlıkları göstererek bölgeyi daha iyi kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca karşı takımın totemini de size gösterir. Bu totemin fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 125 altın.

Ayrıca karşı takımın totemini kestiğiniz zaman 25 altın kazanıyorsunuz.

İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
Geri