• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends Turretler

Aktiflik
K.Tarihi
21 Haz 2011
Puanı
2
Turret'in size atak yaptığı durumlar

1-Kule ile vs yaparken :D
2-Kule dibindeyken rakip champion'a atak yaparsanız.
3-Kule dibindeyken rakip championdan Taunt yerseniz.Bunun sebebi rakip size Taunt attığında rakibe vurmaya başlarsınız.(bkz 2.madde)

Ayrıca turret size görünmezkende atak yapar ve belirli bir mesafe yaklaştığınızda görünür olursunuz.

Turret'in size atak yapmadığı durumlar

1-Kule dibinde rakip champion size vuruyo ama siz ona vurmuyorsanız.
2-Yanlız değilseniz,yani yanınızda minionlar varsa.Son minion ölene kadar kule size atak yapmıyacaktır.
3-Ghoul,ilizyon vb.yaratabilen championlarda,yarattığınız varlığı kuleye önden gönderirseniz kule,yarattığınız şey ölene kadar ona atak yapıcaktır.

bi de sanırım vladimir 2. skillini(şu kan gölünün içine girdiği:)) kullanınca da vuramıyor,ya da bana öyle geldi:)

valla ben minionları salıyom arkadan dalıyom turret bana sökmez hacı :D

bende baska işleyen skill görmedim zaten ama fiddlestick in can çekmesini bizzat kendimde gördüm denedim :)

bi de sanırım vladimir 2. skillini(şu kan gölünün içine girdiği:)) kullanınca da vuramıyor,ya da bana öyle geldi:)
Zaten skill açıklamasında yazar...Untargetable yani hedeflenemez..ancak kule size saldırdığı anda skili basarsanız dmg alırsınız.. :D

O skilde tıklanılamadığı için v urmuyor. Oysa ileri doğru vuran skiller o halde vurabilir. Bkz Mordekaiser elektrik skili ^^ ileri derken meteor falan gibi demiyorum moba tıklamaya gerek kalmayan skiller ^^

caitlyn'in ilk skili dümdüz vuruyor ondada gider heralde?

Nedir bu Xin sevgisi anlamadım ki ne zaman türk görsem xin almış oluyor :D

xin ii DPS ama, ilk başlarda bayağı bi oynadım onla:) taramalı gbi geçirior adamın kafasına kafasına itemleri dizersen:) atlama skilliyle atlayıp birden çat çut gömüyorsun, ztn birkaç vuruşa ölür,hele bi de sana dalmayı beceremezse^^

Geri