• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League of Legends'e Başlayacağım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
LoL'e başlamayı düşünüyorum hangi serverda başlamalıyım ? Oynadığınız bir ortamınız varsa dahil olabilirim ve ek olarak önerileriniz nelerdir ? Serverlar için indirme linkleri değişiyorsa başlamamı önerdiğiniz serverin indirme linkini eklerseniz sevinirim.

kesinlikle ama kesinlikle tr başlama derim. aslında şu zaman LoL oynama. son 1.5 aydır eu west'de türk görmezken; şuan ranked game'ler türk dolu ve 2 mid gitmeye başladılar.. Kat adc giden görüyorum.. okullar açılsın o zaman eu west 'e başlamanı öneririm.

kesinlikle ama kesinlikle tr başlama derim. aslında şu zaman LoL oynama. son 1.5 aydır eu west'de türk görmezken; şuan ranked game'ler türk dolu ve 2 mid gitmeye başladılar.. Kat adc giden görüyorum.. okullar açılsın o zaman eu west 'e başlamanı öneririm.
Uygun ortam bulursam kendi odamızı açıp kendimiz oynarız sorun olmaz :D

Adaş bende oynamak istiyodum oyuna giremiyorum ya :D

Biz 10 - 15 kişilik arkadaş grubu ile trde oynuyoruz bazen 5 giriyoruz bazen 3 kişi giriyoruz emre trde başlarsan yardımcı oluruz skypeden felan

TR de takımın yoksa başlamanı tavsiye etmem eğer takımın felan varsa TR de başla :D benim takımım yok mesela normal game de yada ranked game de kafayı yiyorum sinirden

:D takım olarak başlayında 1 maç bile kazanamayın siz 5 kişi birden girerseniz sizin karşınızada bi takım gelicek .Bu arada Jayce yada Vi akar.

o da doğru fakat takım olarak west'e girerlerse daha da zor oyun bekliyor olacak:D takım oyunu olarak tr daha avantajlı fakat bu zamanda adam gibi takım bulmak zor

o da doğru fakat takım olarak west'e girerlerse daha da zor oyun bekliyor olacak:D takım oyunu olarak tr daha avantajlı fakat bu zamanda adam gibi takım bulmak zor
Aynen 2 sininde + sı - si var mesela tr de oynarsan oyunda afk olanlar olabiliyor westte oynarsan cok saglam adamlar denk geliyor afk olma gibi bi durumun yok basarlar reportu :D bence trde başla derim ben.

:D takım olarak başlayında 1 maç bile kazanamayın siz 5 kişi birden girerseniz sizin karşınızada bi takım gelicek .Bu arada Jayce yada Vi akar.
inan euwde daha çok troll dolu trdede var ama daha az 4 kişi girdik kennen adc olarak trolledi ama sonuç :(
eaCLd.jpg

5. kişi eksik oluyor zaman zaman trde takım veya arkadaş arayan varsa skypeden eklesin konuşalım

Aynen 2 sininde + sı - si var mesela tr de oynarsan oyunda afk olanlar olabiliyor westte oynarsan cok saglam adamlar denk geliyor afk olma gibi bi durumun yok basarlar reportu :D bence trde başla derim ben.

westte afk olma gibi bi durum yok lafı biraz fazla iyimserlik. ben westte çok oynamadım fakat steam izlerim her gün hatta bazen oyun oynadığımdan daha fazla steam izlerim kesinlikle ordada afkler ordada troller var emin ol.

Oynadığınız oda neyim varsa geleyim :D Eski admirecilerden kim kaldı :D

Geri