• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

League Of Legends'e Oy Verin

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
cxdbt.jpg

League of Legends iki tane harika ödüle aday ve size ihtiyacımız var,GDCO çevrim içi izleyici ödülü ve en iyi Golden Joystick MMo ödülü,şimdi MOBAs dahil 2 si de yakında verilecektir,LoL sevgini paylaş ve bize kazanmak için oy ver.

Eğer GDCO ödülü kazanırsa tüm North America oyuncularına 10-win İP Boost verilecektir.Eğer Golden joystick kazanırsa tüm EU oyuncularına aynı ödül verilecektir.

GDCO ve Golden Joystick için son gün 14 eylül şimdi oyla !

Metinin orjinali
League of Legends is up for two awesome awards and we need your help! The GDC Online Audience Award and Golden Joystick Best MMO Award, now including MOBAs, will both be handed out soon. Share your LoL love and vote for us to win.

If we win the NA-based GDCO award, we’ll celebrate by giving every NA player a 10-win IP Boost. If we win the EU-based Golden Joystick, every EU player will receive the same. Help your fellow summoners across the pond nab their reward; it only takes a minute to vote for both.

The deadline for GDCO is September 14 and Golden Joystick ends soon, so vote now!

GDCO oylaması için;Game Developers Choice Online Awards
Golden Joystick oylaması için;Best MMO | Golden Joystick Awards 2012

# Çeviri için TheApocalypse arkadaşıma çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Geçen değil, ondan bir öncekinde rune page vermişler ödül olarak. Konu başlığında kullanıcılar ıp boost yerine rune page verilmesini istemişler hatta ama takan yok :D

Ben oy verdim bile.

Geri