• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Legend 7 ile Gelen Craft Sistemi ( Zamanla Güncellenecek )

_HooLiGaN_

ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
34c3bcc5.gif

Craft Sistemi Video

Ben Sadece Size Burda İşçilikten Yaptığım İş Öğelerini Anlatacağım İlk Önce Bazı Özel Tüccar Kutularını Toplamak Gerekiyor

ae5facde.png

Okla Göstermiş Oldugum Moblardan Düşen Special Good Box Adlı İtemlerdir Bunları Görmek İçin Skiller Job Bölümü Trader Pouch Skiline Sag Tıklamanız ^^ İlk açtığımda Bilmiyordum Üstüme Geliyor Ama Kayboluyor Diyorum.

Seviyeniz Normal Çeteler Gibi Olsun Çeteden Kastımız Meslek Grupları Hunter veya Tief

Konuyu Açıklama Yapan Arkadaş Meslek Tief Olmuş ve Level 29
sro2011031708521215.jpg

Özel İtem Adı ile Bilinen Special Good Boxları Şehir Merkezlerindeki Konsiyelerle Ticaret Edeceksiniz Toplamış Oldugunuz Box ları Konsiye Satışı Yaparak Yatırım yapacaksınız ve Bir Süre Sonra Geri Gelip Konsiyeye Vermiş Oldugunuz Boxlar İçin Anlaşma Yapacaksınız ( öyle 10 dk da bir gelip gelip bakmayın 2-3 saat gecsin ben günde 1 defa gelip inceliyorum ) Anlaşma Sonucu Ben Hunterim bana Blue Stone Veriyor Tieflere İse Black Stone Diye Düşünüyorum Video da da Öyle Demişti.

Arkadaşımız 2 Tane Chara Sahipmiş Bunlardan Tiefde 130 Siyah Taş,1 Ticket ve Hunter Charında 80 Mavi Taş 1 Ticket Varmış Konsiye Genelde Box Full Verdiyseniz 40+ Blue Stone Veriyor Kendim Tamamlanınca Verdiğimden Görüyorum Ticket ise Sans Acıkcası Verirse Verir Vermezse Vermez Hesabı

Arkadaşımız 2 Charından Aldıgı Blue ve Black Stoneleri A ya Basınız Craft Sistem Shining Stone Yap Bölümü Var En Üstte Zaten İlk Konumuz
Orada Shining Stone Yapıyor

sro2011031709012335.jpg

Blue ve Black Stone ler Bize Zanaat Yani Meslek İtemleri Silahları Aksesuarları Yapmak İçin Gerekiyor
Resimde 5 Çeşit Taş Cıkartmış Taşlar : 1- Lov 2: Lovun bir Üst Derecesi 3: Medium 4 : High ve 5 : Hisgest ( en Yüksek ) olarak 5 Gruba Ayrılıyor Her Taş Farklı Levellerde İşimize Yarayacak

Arkadaşımız Burda Ticket Alıyor Silkle 20 Silk Karşılıgında
f1c9e53c.png

Ticket Alın ve İşçilik İçin Harcayın
Bu Ticketlerden 3 Tane Var Bunları Ben Ticketi Tarifi Eklemek İçin Aldım
Diğer Taşları Ekliyorum Sizlere :
61dc746b.png

1f09b39d.png

Her İtem İçin Üstte Dediğimiz Gibi Lov Medium High Olarak Hepsine İtems Silah ve Yüzükler İçin Parlayan Taşlar Vardır

Benim Yaptıklarım 20 Level İçindi ve Onları da Giyebildim
sro2011031709132367.jpg

sro2011031709132576.jpg

Ayrıca Bir Tane de 80 Level İçin Yaptım Ne Zaman Giyecegimi Bilmiyorum :) Buda Orta Medium Olan

sro2011031709133011.jpg

Ve Örnegin Kendimize Ticket Düştü Diyelim Boxları Kırdıkdıktan Sonra Bunları Macig Pop Boride Ticketleri Takas Edebiliyoruz
Ticket Verip Yerine Farklı Kullanacagımz İtemi Veriyor Bize Ayrıca Aşagıdaki Resimde İse int2 yazıyor Onları Sanırım Gori ile Takaslamı Yapmış Anlayamadım
Ve Neden Göründüğünü Kendisi de Anlayamamış :ko
sro2011031708410476.jpg

sro2011031708411986.jpg

Umarım Konuyu Beyenmissinizdir Benim Yazım İyi Değil Çeviren Klavuzlar Düzeltirler ( Zaten Harf Harf Kelime Kelime Düzelttim )

Son düzenleme:
SaoL GüzeL PaYLaSıM

----------

Bşlıgı Düzeltirsen İyi Olur Legen Yazmıssın Legend Olcak

Güzel ve yararlı bilgilendir - Paylaştığın için saol :)

Karışık bişey öğrenmem biraz zaman alıcak :D

Bunu merak ediyordum . Cok yararli bir konu olmus tesekkurler . :'(

Teşekkürler Arkadaşlar
Şuanda Kendim Daha İtem Yapamadım Ondan Dolayı Defanslarını Bilmiyorum Ama Şu Şekilde Düşünün Magic pop oynadıgınızı örnegin bow cıktıgını statları kötüdür bunları biz düzeltiriz onun gibi olabilir :)

Teşekkürler Arkadaşlar
Şuanda Kendim Daha İtem Yapamadım Ondan Dolayı Defanslarını Bilmiyorum Ama Şu Şekilde Düşünün Magic pop oynadıgınızı örnegin bow cıktıgını statları kötüdür bunları biz düzeltiriz onun gibi olabilir :)

Belki çünkü gördüğüme göre şuan çok düşük 100 lwl gyisinin phy ve mag defans 10.3 lerde felandı :D yoksa kimse uğraşmaz yada ben yanlış biliyomdur zaten gördüm hiç olmadı bende onlardan ^^ :)

tamam kendime bi tane item yaptım ama buna blue nasıl basıcaz onu çözemedim

Güzel konu olmus eline sağlıkta şimdi ben thiefim ve sadece black stonem var nasıl bluestone alcam

Geri