• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Legend Launcher

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan blade4154
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

blade4154

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2009
Puanı
20
maxigamebanner1.png

Tamamen Kendime Ait Bir Launcher Paylaşmak Istedim
:pispis

Download:Launcher-By GeNeRaL.rar
Virüs Taraması:Launcher-By GeNeRaL.rar - Jotti'nin malware taraması

cw4ub.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Senin launcherde kucuk birkac degisiklik yaptim o yesil yazi gibi ve kenarlari guzel gorunmuyodu onlari duzelttim unmarim bir sakincasi yoktur istersen bir koseye yine credits eklerim ama yesil renkte degil cok kotu gorunuyor
yU2Mx.png

Senin launcherde kucuk birkac degisiklik yaptim o yesil yazi gibi ve kenarlari guzel gorunmuyodu onlari duzelttim unmarim bir sakincasi yoktur istersen bir koseye yine credits eklerim ama yesil renkte degil cok kotu gorunuyor
yU2Mx.png
canın sagolsun ama mıllete ben yaptım deme de :D NP ;)

yU2Mx.png

payalşirmisin acaba?

Resimlerdeki reklamlar kaldırılırsa iyi olur !

valla benım koydugumda reklam yok adama soyle :D
w w w . x x x . . c o m yazıo benımkınde :D

Merhaba arkadaşlar VSRO launcher düzenliyorum.. dat dosyasının uzantısını değiştirip png yapıyorum fakat photoshop yada paint de açılmıyor nasıl yapıyoruz bilen var mı acaba?

Geri