• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Legend Of Silkroad OBT 20 Mayıs 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan yunt1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizim isro ile bi bağlantısı var mı yok mu ? Sadece isim benzerliği mi ?

Joxmax ile hiç bir alakası yok ama tuhaf olan videonun sonu :R + editler bilan çok ilginç..

Silkroad 2 denilen 3ay önce açılan saçma oyunun avrupa açılmış versiyonu.Pek bişe ummayın :)

ben girdim fps 8 ekran kartı oyuna girince deliriyo biraz daha düzelsin oynanabilir bence :D

joymax ile alakası yoktur indirip oyuna girince zaten metin2 grafiklerini görünce anlayacaksınız :))

arkadaşlar ben başlamayı düşünüyom , normal sro sıkmaya baslamıstı yeni bişeyler denemek lazım , benimle birlikte baslayacak varsa guild falan kuralım , ama önce oyuna girmem lazım :D şu an iniyo oyuna giremezsem yardımcı olucak arkadaş var mı acaba? :)

oyun yarın bizim saatle 10:00'da açılıyor açık beta

bende bi süre oynamayı düşünüyorum nickini söle oyunda pm atarım kuralım bi türk guildi türk yok oyunda fazla denemek lazım :D

Geri