• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Legendary GM Helper | Ichy

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ichy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2010
Puanı
296
16jrq4i.jpg

Açıklama :

Geliştirilmiş bir gm helper kodladım kodlar tamamen bana aittir merak etmeyin encryptledim çalınamaz.
Neden ingilizce olduysa sizin faydalandığınız gibi başka sitelerinde faydalanmasını istiyorum ilginiz için teşekkür ederim.
Not : İlk açılırken yavaş açılır çünkü yükleniyor sonradan en küçük kasma bile olmaz
The Bright(Barış) - Kaya101(Kaya) - Light Yagami(Bilal)
Ichy

Programdan Görüntü :

i6107500_legendary.png

Son düzenleme:
Ne kadar çok çalıştığını ben biliyorum,öğrendin sende bu işi.Kullanışlı bir gm helper.Eline sağlık.

bitirdin sonunda emir dün az rahatsız etmedin beni :D ellerine sağlık.

Seninle yapalım böyle birşeyler Emir merakım var benim de :D
Yardımcı ol seninle güçlerimizi birleştirelim :D

Sen önce öğren,ilerisi gelir. :D
Korkma len kendime kadar biliyorum en azından mail araçları gibi şeyler yazabiliyorum tek sorun düzgün bi kitap bulmak :D

----------

hayırlısı olsun biraz uğraş ile gelir gerisi :D
C# hakkında fazla fikrim yok :)

C#,C++,C programlama dilinin bence en iyisi bi araştır gerçekten çok şaşırırsın araştırdıgınada değer

vb.net tam olarak öğrenince geçicem C# diline
Güzel yapmışsın kendini veri tabanında geliştir biraz daha iyi şeylerde çıkarta bilirsin...
Bu arada vb.net ile c# neredeyse aynı c# sadece dikkat gerektiriyor yani büyük küçük harf uyumu var vb.net ile yok sen küçük yazsan sistem kendisi düzeltiyor onu vb.net daha basit ve kullanışlı c# göre.
Bu arada Mertcan vb.net ile başlamanı tavsiye ederim c# zorlar seni büyük küçük harf uyumu ile zaten pek bir fark yok aralarında.

GM Helper programı yeni başlayanlar için çok iyi birşey. Güzel program yapmışsın. Ama ben bu tarz programlar kullanmayı sevmiyorum :D

Geri