• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lenovo z510 i7 Laptop Kapanma Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Glavier
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glavier

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2009
Puanı
2
Yaklaşık 6 aydır kullanmaktayım ancak 2 gündür aniden kapanıyor sarj uyarısı vermiyor dikkat ettim kapanmadan önce baktığımda sarj uyarısı %33 seviyesindeydi ancak aniden kapandı sorun sizce neyden kaynaklanıyor olabilir? ben bataryadan olduğunu düşünmekteyim yada donanımsal bir sorun olabilir mi?

İslemcinin termal macunu bitmis olabilir. Fazla isinmaya karsin guvenlik acisindan birden kapanmasi soz konusu olabilir. Bunu kontrol et.

Bataryayı Çıkartıp Normal Elektire Takarak Kullan Bir Test Et Eger Kapanmazsa Bataryayı Degiştir

6 ayda olmaması lazım öyle bir şeyin.
1 ayda bile oluyor. Bilgisayar uzerinde yaptigin seylere bagli. Casper Nirvana NB 15.6 kullanirken (Casper'in ne kadar isindigini herkes bilir) hic cikmadan 20 kusur saat Aion oynadigimi bilirim. Tabi isinma boldu. 1 ay boyle oynadiktan sonra kendini yeniden baslatmaya basladi, islemcisine baktigimda 1 gram macun kalmamis, erimis bitmis resmen. Yani, yapilan ise bagli.

1 ayda bile oluyor. Bilgisayar uzerinde yaptigin seylere bagli. Casper Nirvana NB 15.6 kullanirken (Casper'in ne kadar isindigini herkes bilir) hic cikmadan 20 kusur saat Aion oynadigimi bilirim. Tabi isinma boldu. 1 ay boyle oynadiktan sonra kendini yeniden baslatmaya basladi, islemcisine baktigimda 1 gram macun kalmamis, erimis bitmis resmen. Yani, yapilan ise bagli.

onda termal macun hiç sürülmemis olabilir mi acaba ? benim simdiye kadar kullandıklarım hiç buharlaşıp uçmadı, aksine kurudu, iş görmez hale geldi.

Geri