• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lenovo Z580 3.Nesil i7 - 6GB Ram - 2GB Ekran Kartı - 1TB HDD ve Dahası

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
lenovo-logo-1432.jpg

15971.png

Lenovo Z580 - IdeaPad - [GamingNotebook]

Uzun zamandır severek ve sorunsuz kullandığım laptopumu satıyorum.Fazla açıklamada bulunmıycam çünkü Lenovo gerçekten bu işi biliyor.Cihaz'da bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım oyunlarda olsun donanımsal olsun yazılımsal olsun hiç bir sorun çıkartmadı.GamingNotebook değil aslında fakat oyunları sıkıntısız açtığı ve oynattığı için öyle yazdım.İşten güçten vakit bulamadığım için satıyorum.Garantisi hala devam ediyor.Ayrıca hediyeleride olucak yanında.Lafı fazla uzatmadan konuya giriyorum.

15971.png
kZAJaJ.png

15971.png

Not : İşletim sistemi FreeDos değil Orjinal MSDN Win 8 Single Language bulunmaktadır.Tek tuş ile format yani Recovery olarak kayıtlıdır.

Ayıca ek özellikler olarak üründe Dolby Home Teather 4 bulunmaktadır.JBL'den sonra gelen iyi doyurucu ses kalitesine sahiptir.Bunun dışında 2 ekran kartı vardır.Birisi on board diğeri Nvidia.OnBoard sistem için veya günlük kullanım için çalışırken Nvidia oyun için çalışmaktadır.Kısacası Optimus özelliğine sahiptir.Bu sayade hem verimlilik fazla hem performans hemde daha uzun pil ömrü.Cihaz Alimünyum kaplamadır.Dış yüzeyi genelde buz gibi oluyor.İlk defa bir laptopda böyle bişeye şahit oldum malzeme kalitesi çok iyi.

15971.png

Ürünün Resimleri

lenoZ580_black__1.jpg

Lenovo%20IdeaPad%20Z580-1-900(1).jpg

Lenovo-IdeaPad-Z580-keyboard.jpg

lenovo-laptop-ideapad-z580-metallic-grey-4side-15L.jpg

lenovo_ideapad_z580m81dfmh.jpg

66115.jpg

Not : Resimler temsilidir.En yakın zamanda fotoğraflar çekilicektir.Böyle olmasının sebebi laptopun şuanda serviste olması.Temel bakım yapılmaktadır.(Termal Macun vs).Ayrıca neredeyse 1.5 senedir kullanıyorum bu 2. servise gidişi ilkide bu seferki gibi Temel Bakım yapılması için göndermiştim.

15971.png

Ürünün Unboxing ve Test Videoları

15971.png

Hediyeleri :

ThermaLTake CL-N0019 Massive23 GT 10"-17" 23CM Kırmızı Led Fanlı Kademeli Soğutucu / VatanBilgisayar'daki değeri 168TL olup "Garantisi" hala devam etmektedir.

Temsili Resim :

CL-N0019-ftr.gif

Video :

Not : Sağ taraftaki laptop tutma aparatı yerinden çıktı garantiye ile sorun çözülür.

15971.png

BitDefender Total Security - 1PC / 1Licanse

boxTS2014_en.png

2013 Yılının en iyi Anti-Virüs programı seçilmiştir.Kullanılmamıştır.

Piyasa değeri 90$'dır.Ayrıca AV-TEST sitesinden performansına bakabilirsiniz.

Buda sitesi :
http://www.bitdefender.com/solutions/total-security.html

15971.png

+ Laptop Çantası

15971.png

Fiyatına gelicek olursak eğer 1.700TL fakat pazarlık sünnettir.Hediyeler harici olarak satılmıycaktır.Takas kesinlikle teklif etmeyin PC'yi satma nedenim zaten oturamadığımdan dolayı yoksa satmazdım.

Not : Bütün ürünlerin garantisi hala devam etmektedir.

İsteğe göre fiyat farkı ile Ram yükseltilip SSD takılabilir.

15971.png

Bunlar dışında sormak istediğiniz veya eksik gördüğünüz birşey varsa sormanız yeterli.​

Son düzenleme:
Bilgisayar güzelde 100-200 lira fark ile aynı model 8gb makinalar görüyordum sıfır istersen sende bi kontrol et fiyat güncelliyebilirsin.

Bilgisayar güzelde 100-200 lira fark ile aynı model 8gb makinalar görüyordum sıfır istersen sende bi kontrol et fiyat güncelliyebilirsin.

Pazarlık payı o yüzden var dedim.Ayrıca yanında verdiğim hediyeler öyle yabana atılıcak şeyler değil.Fan 170TL BitDefender 90$ Çanta 50TL hesabını sen yap ayrıca bütün ürünlerin garantisi hala devam ediyor.Fiyat konusunda anlaşmazlık çıkıcağını sanmıyorum.

Default resimleri değilde kendi laptopunun resimlerini koysaydın da ne kadar temiz kullanmışsın veya görünürde kusuru var mı ona görseydik.

Default resimleri değilde kendi laptopunun resimlerini koysaydın da ne kadar temiz kullanmışsın veya görünürde kusuru var mı ona görseydik.

Konuda belirttim PC şuanda garanti de gelince normal resimleri çekip koyucam

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri