• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lenovo Z580 Laptop [Telefon Hediyeli]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Physnx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Physnx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2014
Puanı
5
lenovo-logo-1432.jpg

15971.png

- Lenovo Z580 - IdeaPad -

Ürün Vatan Bilgisayar 'dan alındı.Kutusu ve Faturası ile birlikte verilecek. Cihaz resimlerde görüldüğü gibidir.Kozmetik açıdan 10 üzerinden 8 verilir.Sadece üst yüzeyde 2 yerde beyaz lekesi ve 1 tane ufak belli olmayan çiziği vardır aşırı derecede titizimdir çok fazla takarım ve böyle olmama rağmen fazla dikkatli bakınca görebiliyorum onları.Bilgisayarı gerek AutoCad - SolidWorks gerek Sony Vegas - PhotoShop gerekse oyun için aldım.Kısacası hem yazılım hemde oyun yönelik olsun istedim ve uzun araştırmalarım sonucu bu notebooku aldım.Hakkını veriyor hatta daha fazlasını da diyebilirim.Rahatlıkla kasmadan donmadan takılmadan işlem yapabilirsiniz.Yeni çıkan oyunları zorlanmadan açıyor ve oynayabiliyorsunuz sorunsuzca.

Bunun dışında yanında Laptop çantası verilicektir(65TL değerinde).Buna ek olarak telefon hediyesi vardır.Markası Gionee Elife E5 özelliklerini aşağıda belirticem.

Satma sebebim.Masaüstü toplamaya karar verdim.

Nakit olarak elden veya havale ya da Garanti-İş Bankası hesabıma (Pazarlık sünnettir.Makul boyutlarda )

Takas olarak kesin olmasada sadece iPhone 5S ve HTC One M8 için geçerlidir.

Sahibinden :

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-lenovo-z580-telefon-hediyeli-dahasi-i7-gt635m-6gbram-1tbhdd-207173235/detay/

15971.png

Lenovo Z580 Özellikleri :

3.Nesil Intel Core i7 3632QM 6MB Cache (Ivy Bridge) - Dört Çekirdekli İşlemci - 2.2gHz (Turbo Boost 3.2gHz)
2GB NVIDIA® GT635M 128Bit
2 adet USB 3.0 portu ile USB 2.0’dan 10 kata kadar daha hızlı veri transferi
6GB (1x 4GB + 1x 2GB) DDR3 Bellek (1600mHz CL9)
1 TB S-ATA HDD 5400 rpm
Fırçalanmış Metalik Yüzey
Dolby Home Theater ses sistemi
Lenovo Enhanced Experience 3.0 ile 40%'a kadar daha hızlı önyükleme
15.6" HD LED ekran HD 1366x768, 16:9 geniş ekrana

Not : İşletim sistemi FreeDos değil Orjinal MSDN Win 8 Single Language bulunmaktadır.Tek tuş ile format yani Recovery olarak kayıtlıdır.

kZAJaJ.png

15971.png

Gionee Elife E5 Özellikleri

4.8" - qHD Super Amoled Ekran | 306 ppi - 720x1280
8MP Arka - 5MP Ön Kamera
1GB Ram - 16GB Dahili Hafıza
Android 4.2 (Jelly Bean)
Dört çekirdekli 1.5gHz İşlemci (MediaTek MTK 6589T)
Li-Ion 2000 mAh pil

Not : Türkçe dil desteği mevcut değildir.

15971.png

Ürünün Unboxing ve Test Videoları

15971.png

Son düzenleme:
Geri