• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Leptop Ciddi Öneriler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaisys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaisys

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2014
Puanı
29
Arkdaşlar Aile maddi durumumuz güzel ama peder son zamnlarda büyük bir işe girdi bende dha fazla yük olmak istemiyorum fakat bir leptop almaya karar verdim, kendim garsonum düğün salonlarında veya ekstralarda çalışıyorum leptop almanında zamanı gelmişken fiyatlar ucuzlamışken bir tane alıyım diyorum fiyat aralığından ve amaçlarımdan bahsediyim bana öneride bulunursanız çok memenun olurum bi yandanda ben araştırıyor olcuağım şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürler internet sitesi üzerinden yanlızca hepsiburadayı tercih ediyorum diğer ürünleri mağazadan gidip alma şansım vardır.

Leptoptaki amaçlarım; Oyun , Film , zaman geçirme bunalrı sıkıntı çekmeden yapma

fiyat aralığı ise max 1500 olmalıdır ama güzel derseniz yinede paylaşın fiyatı önemsemeyin ama mümkünse uçukta olmasın :)

Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar :)

lenovo g510 der giderim :) i5 ve i7 li versiyonları var i7 li olanı 1800-2000 tl arasında değişiyor. Kullanıcı yorumlarında yeni çıkan oyunları yüksek seviyede oynatmaz ancak iş görür gibi yorumlar yapılıyor araştır istersen :)

lenovo g510 der giderim :) i5 ve i7 li versiyonları var i7 li olanı 1800-2000 tl arasında değişiyor. Kullanıcı yorumlarında yeni çıkan oyunları yüksek seviyede oynatmaz ancak iş görür gibi yorumlar yapılıyor araştır istersen :)
G serisi yerine Z serisini öneririm çok zorlamadan Z580 veya 85 tavsiyederim kullanıcısı olarak her parçasını araştırdım ama daha fazla param olsa MSI veya monster yönelirdim.

Laptop konusunda yardım isteyen mesaj atabilir, en sağlamını bulup veririz hiç sorun değil.

Senin konuyla daha sonra ilgilenecegim şuan telefondayım [MENTION=278738]ThreePoint[/MENTION]

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Bilgisayardan biraz anlayabiliyorsan 2.el de alabilirsin çok ucuza geliyor. Anlama derken yıpranması, içindeki parçalarda arıza olup olmadığı vs., ama fiş fatura iste kesinlikle alacağın adamdan. Mesela ben 6gb ram, i3 3.nesil, Gt 520 ekran kartlı iş görecek bir pc yi 620 tl ye aldım. Acer. 1 yıl oldu.

720m ekran kartlı modellere hiç bulaşma gerçekten çok düşük kalan bir ekran kartı ayrıca giriş seviyesinde.

740m ekran kartlı i5 işlemcili modellerden lenovo z510'un i5 4200m işlemcili modemi işini rahatça görecektir.Eğer üstüne para koyup Lenovo z510 alamam dersen ise Lenovo'nın G510 modeline bakabilirsin.Zaten yorumları okursan lenovo ürünlerinden ve söylediğim modellerden alıcıların memnun kaldığını göreceksindir.

Bu kesinlikle önerdiğim Lenovo z510 : Lenovo Z510 Notebook Core i5 4200M 2.5Ghz-6Gb-500Gb+8Gb Sshd-15.6''-2Gb -W8 Notebook - Vatan Bilgisayar
Buda bütçeni arttıramaz isen alabileceğin Lenovo G510 : LENOVO Z510 CORE İ5 4200M 2.5GHZ-4GB-1TB HDD-15.6''-2GB -W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Not:Lenovo g510'un linkinde z510 yazıyor ama tıklayınca lenovo g510 modeli açılıyor.

Geri