• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Leptopa harici klavye takmak

Black Snow

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2017
Puanı
1
Arkadaşlar ben bilgisayar başında uzun süre geçiriyorum. Bilgisayarım leptop ve haliyle sürekli leptopa yakın durmam gerekiyor klavyeden dolayı. Bir süre sonrasında da boynum ağrıyor. Leptopa harici bir klavye takabilir miyim acaba masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi ve nasıl bir şey almam lazım yani tuşlara basayım işimi görsün yeterli bana çok kaliteli olması önemli değil. Ayrıca usb girişli mi oluyor leptop harici klavyelerin?

Evet normal usb girişli bir klavye alarak kullanabilirsin sorunsuz şekilde.

mause mantığının aynısıdır. usb girişinden bağladığınızda klavyenizi tanır.

Geri