• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lepus # 112 Lv FF Bow - Pre-Devil - Set- UCUZ

Hamburger

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Ocak 2011
Puanı
3
Server : Lepus ( Eski babel )
Build : Full Str Bow!
LeveL : 112
Meslek : 6 LvL Hunter
Karakterini Niki : _Yusovic_TR

Kasası dolu verilecektir,[ Cok önemli seyler yok , ölü pet vs vs var ] bugün itibariyle 25 gün premiumu vardır,
Devil Ve GDF mevcuttur.

Itemleride full blue olmakta olup levelindeki yenildiği adam bir avucu gecmez
Charin 2. sahibiyim ve 5 yılda chari ben kullaniyorum , alan kisi hic bir problem yasamaz ...

2.000.0000 Gold Mevcuttur isteğe göre birakabilir
Ödeme Şekli : Nakit, Istanbul-Pendik-Tuzla diğer illerde Banka veya PTT hesaplarımıza Havale.
Bedeli : 80 TL,Tekliflere açığız.

Skilleri : Tüm skiller 112 FF - 1.4m Sp mevcuttur
iletişim : konu altına mesaj bırakın facebook veya skype , farketmez yada özel mesaj ..

Itemler :
89tjf.jpg

Char Genel Görüntü :
vEjRc.jpg

Skilleri FF ---- http://epvpimg.com/hQFte

Charin cok iyi bir gecmisi vardir , ismide taninmistir :)

Herhangi bir sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz , hergün giriyorum foruma..

Konunuz Onaylanmıştır.

Konunuzu bölüm kurallarına göre düzenleyiniz aksi takdirde konunuz 24 saat içerisinde silinecektir.

Teşekkürler.

Geri