• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

#Lepus 120 Wizz&Cleric

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Karakter Türü : European
Karakter Adı : Ulqiarro
Server : Lepus
Stats : İnt
Build : Wizard / Cleric
LvL : 120
SP Miktarı : 1414463
Gold Miktarı : 0 gold ile teslim edilcektir.
E-mail Koruması : outlook ( Farketmiyor, İstediğiniz Gibi değiştirebilirsiniz.)

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : İzmir için elden - Havale - "Maxigame" aracılığı kabul edilir 'Başka herhangibir siteyi aracı kabul etmem'
  • İstenilen Karşılık : 100 tl
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Etmektedir.

• [*]İletişim Bilgileri

ilgilenen kişiler özelden ulaşırsa gün içinde en az 5 saat forumdayın mesajlara en geç 2-3 saat içinde dönüş yaparım "CİDDİ ALICILARA TELEFON VERİLCEKTİR"
Maxigame de daha önce 4 adet 115+ char sattım güven konusunda herhangibir sorun kesinlikle olmicaktir. Laf olsun diye mesaj atmassanız sevinirim

Genel görünüş itemler ve karakter yapılandırması ;

gjbzP5.png

q9y1NZ.jpg

zQyvq4.jpg

Son düzenleme:
fiyat güncellenmiştir satış devam etmektedir.

Sro ne hallere düşmüş :D Full itemli 120 lv 100TL... 350TL ye 90LV NUKER sattığımızı hatırlıyorum.

Sro ne hallere düşmüş :D Full itemli 120 lv 100TL... 350TL ye 90LV NUKER sattığımızı hatırlıyorum.
bu halde bile adamlar pazarlık yapıyo yazık gerçekten aracılık ücreti senden havale parası senden gibi :D neler neler mesajları göstersem delirirsin

++ satış devam etmektedir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri