• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun Final

Ya iyiki kaldırılmış bu dizi diyorum başka birşey demiyorum ben sürekli takip ettim ve daha 2 sezon daha dewam edecekmiş yani 2 sezon daha takip edecektim ve 2 sezonun sonunda böyle bir finalle karşılaşsam kafayı sıyırırdım heralde şuan bile şaşkınlık içerisindeyim keşke finali göstermeselerdi diyorum :(

Ulan hayatımda bu kadar güzel birde Doctor who izledim Türk dizi sektöründe samanyolundaki filmler,diziler yada muhteşem yüzyıl,lale devri gibi dandik diziler yerine bu tür diziler yapsalar...

----------

ya insanın ağlayası geliyor ağlayamıyor

----------

off yaa ulan niye paylaşıyosun ki aklımdan çıkmıyor çok üzüldüm...

Off be tam diziye başlıyacaktım kendimi tutamadım izledim gerçekten çok güzel bağlamışlar sonunu.

Discovery cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

tumblr_mud1au9IRG1rpok3ro1_500.jpg

İzlediğim en iyi finallerden biriydi.

Benim anlamadığım Leyla ile mecnun Final yapmamışmıydı ben finalini izlemedim.

Kafam karıştı,bu yeni başlayan bende özledim dizisinden bir sahnemi yoksa bildiğimiz leyla ile mecnun dizisinden bir sahnemi ?

kendime gelemedim ya kaç dk kafam dagılsın diye açtım fight club izledim

Benim anlamadığım Leyla ile mecnun Final yapmamışmıydı ben finalini izlemedim.

Kafam karıştı,bu yeni başlayan bende özledim dizisinden bir sahnemi yoksa bildiğimiz leyla ile mecnun dizisinden bir sahnemi ?

Dün başlayan Ben de Özledim adlı diziden bu sahne. LM'nin senaristi(yanlış bilmiyorsam) de oynuyor bu dizide. İşte yukarıda Mecnun soruyor final nasıldı diye, o da anlatmaya başlıyor yazdığı finali.

yanlız bende özledim mi ne onu izledim 1 saat boyunca dizi mi belgeselmi anlamadım :( hiç gülemedim lae

Geri