• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun Yayından Kaldırıldı !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Yapımcılığını Eflatun Film'in üstlendiği TRT'nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı. Gezi olayları sonucu TRT'nin Mayıs ayında diziyi yayından kaldırma kararı aldığı gündeme gelmişti fakat kesin bir açıklama yapılmamıştı.

Eflatun Film bugün twitter üzerinden açıklama yaptı. "Yapımcılığını üstlendiğimiz Leyla ile Mecnun adlı dizinin yayından kaldırıldığı TRT yönetimi tarafından şirketimize bildirilmiştir. Emeği geçen herkese; özellikle de seyircilerimize her şey için çok teşekkür ederiz." denildi.

Bunun ardından dizinin senaristi Burak Aksak da, "Leyla ile Mecnun dizisini 103 bölüm yayınlayan TRT'ye teşekkürler, buraya kadarmış." şeklinde konuştu.

TRT yetkilileri ise konuyla ilgili şunları söyledi:
“Dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağına gelecek hafta karar verilecek. Konuyla ilgili dizinin yapımcısı Onur Ünlü’yü Ankara’ya davet ettik. Dizinin reytinglerinin giderek düştüğünü kendisine söyledik. Ancak ilginçtir, dizi internette ertesi gün inanılmaz izleniyor ancak kimse TRT’de izlemiyor. TRT’de diziyi nasıl izletebilirizi Onur Ünlü ile konuştuk. Şu anda değerlendirme aşamasındayız. Dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağına gelecek hafta karar verilecek.”

Ahmet Mümtaz Taylan da twitterdan şu açıklamayı yaptı;
Taylan, "TRT Leyla & Mecnun'un bitirildiğini Eflatun Filme iletti. Desteğiniz için seyircimize gönülden teşekkürler. Her şey olur, her şey geçer!.." ve "L&M'severler; olağanüstü mesajlarınız için teşekkürler. Keşke işimizin tabiatına uygun biçimde vedalaşabilseydik ama hayat böyle. İyilikler!" ifadelerini kullandı.

Siyasi herhangi bir yorum görmek istemiyorum.

reytingmiş külahıma anlatsınlar trtnın hangı dızısının reytıng ı var zaten lm nın reytingler en basından dipteydı ayrıca dusme olmadı yanı cok fazla daha soylemek ıstedıklerım var.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Yahu reklamlarlar olmadan yayınladılarda bizmi izlemedik trtde :D

Özet;

ki74.jpg

ben bu diziye uyuz oluyodum zaten :D adam akıllı dizi yapana kadar kaldırsınlar hepsini bizde yabancı dizi izlemek zorunda kalmayalım

Allah'a şükür daha Akasya Durağı ve Arka Sokaklar yayından kaldırılmadı

Tamam vurmayın

Vurmayın lan acıyo :jil:

Allah'a şükür daha Akasya Durağı ve Arka Sokaklar yayından kaldırılmadı

Tamam vurmayın

Vurmayın lan acıyo :jil:
Akasya Durağından kurtulduk ama arka sokakların daha yeni fragmanını gördüm 8. sezon yeni 2 tane taş gibi polislerde ekibe katılmış :D

arka sokaklar nasıl devam eder abi ya yeter ulan :( dexter gibi bişi olsa eyvallah abide hep aynı şeyler
+rıza baba adam vurulma olayı var
-adresi ver aylin
+hemen veriyom rıza baba
(iki tane korna çal 200 metre araba sür sonra de ki olaya yakınız aylin :D)
+yakaladık rıza baba :D

Trt senin ağzından çıkanla kulağının dediğinin duyduğunu ben bi kere olsun artık allahaşkına farkına var bildiğin lafı konuşurken ya.

-İsmail abi

İşler Güçler ve Leyla&Mecnun günümüzde televizyon ekranlarına gelen adam gibi dizilerdir. Gerisi Seks/Küfür'den geçilmeyen saçma sapan reyting dizileri. :ent
Seks/Küfür dediğin sanırım yabancı diziler ama onların dizileri başka bir boyutta çok şanslı olduğumu düşünüyorum yabancı dizileri izleyerek :D

leyla ile mecnunu hiç sevmem. imdb deki sıralamasına inanmam. ki oy oranları doğru bile olsa avengers ile godfatherı aynı küfeye koyan insanların oy verdiği bir sistem. ama diziye,izleyenlere yapılanda ne kadar "demoktarik" bir ülke olduğumuzun göstergesi.

Kurtlar Vadisi akar sıkıntı yok

Hala varmı o diziyi izleyen ya :d akasya durağının eskileri bile daha çok sarıyor :D

----------

leyla ile mecnunu hiç sevmem. imdb deki sıralamasına inanmam. ki oy oranları doğru bile olsa avengers ile godfatherı aynı küfeye koyan insanların oy verdiği bir sistem. ama diziye,izleyenlere yapılanda ne kadar "demoktarik" bir ülke olduğumuzun göstergesi.

Aynı zamanda bu insanlar bir kaç dolar için ile 3 idiotsu aynı kefeye koyuyolar :D

Geri