• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Leyla ile Mecnun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar ömrüm boyunca izlediğim en mükemmel dizi sıralamasında bu dizi başı çekiyodu kaldırıldıktan sonra diziyi en az 4 kere tekrar tekrar izledim halada izleyebilirim :D bildiğiniz bu tarz dizi var mı yerini kesinlikle tutamaz ama işte kendimi avutucak bişey arıyorum :)

4 defa mı dizi kaç sezondu boşa geçen onca zaman onun yerine kendini belli bir alana yönlendirseydin daha iyidi.

4 defa mı dizi kaç sezondu boşa geçen onca zaman onun yerine kendini belli bir alana yönlendirseydin daha iyidi.
oldukça fazla boş zamanım olduğunu söyleyebilirim :) gün içinde 4 5 bölüm izliyodum 4 kez falan tekrar ettiğimi biliyorum bütün bölümleri :) uzatmaya gerek yok işte bildiğin işsizim :D

----------

izledim sezon finaline kadar en az 3 kere :)

Türk yapım dizi olarak L&M ve Kardeş payı var kardeş payını önermişler zaten bende yabancılardan vereyim.

Breaking bad
How ı met your mother
The big bang story

Bu 3 diziyide artık 10-15 kere tekrar edersin :haha

Tek sevdigim turk dizisi Ulan Istanbul onun disinda yabanci dizi olarak

Spartacus
Game of Thrones
Ve ozellikle Breakin Badi oneririm

Geri