• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LG G4 - Detaylı Inceleme / Teknik Özellikler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
24m8ba1.jpg

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
maxayrac1.png

r9xSqhz.png

iBCMKUv.png

CUwvHN9.png

7fBvG3k.png

zR7dgFH.png

7oZYjiZ.png

I5i3mzr.png

TEKNİK ÖZELLİKLER
maxayrac1.png

KrW05XN.png

hGoqILS.png

TAVSİYE EDİLEN SATIŞ FİYATI
maxayrac1.png

2.399.00TL.
maxayrac1.png
Bence oldukça keskin hatları olan şık bir telefon. Samsung'un S6'sı, iPhone yoluna gidiyor fakat LG kendi tasarımından ödün vermeden devam ediyor. Bence LG G4 tasarım ve şıklık konusunda Android telefon piyasasında bir tık önde. Fakat donanımsal olarak batarya sorunu var. Bunuda birebir değişim ile ortadan kaldıracaklar söylentisi var bakalım ne olacak. Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Görünüş itibariyle LG G3 den tek farkı arkasındaki kılıf. Ama özellikler geliştirilmiş. iPhone 6 Plus üstüne tanıyamam.

Bu vakitten sonra iphone yürür g3 de çok sorun yaşadım ben g4 de öyledir :)

Geri