• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LG Nexus 5 hakkında..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PanoramA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PanoramA

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Haz 2013
Puanı
14
Gençler nexus 5 alıcam yarın sizce doğru bir kararmı yaptım?

nexus hakkında bir fikrim yok açıkcası tam anlamıyla ama günlerdir param olsa hangi telefonu alırdım diye araştırıp duruyorum :)
LG G2 ve HTC ONE bu ikisinden başkada tam anlamıyla beni tatmin eden bir telefon yok şuan piyasada :)

----------

gerçi şuan bir siteden kıyaslama yaptımda nexus 5 en iyisi gibi :)

bak birde sana şu fikri vereyim telefon işin acil değilse alma şuan samsung s5 gelsin Türkiyeye onu bekle. onu al demiyorum bak bekle :) o gelince fiyatlar biraz daha düşecek çünkü ayrıca bir telefon hakkında fikir edinmek istiyorsan videolu inceleme vs bunlara bak en çok fikride sözlüklerden sahiplenirsin gir bi sözlüğe almak istediğin telefonun başlığında ki yorumları oku tek tek eksi yönlerinide artı yönlerinide bulursun

----------

'' millet kafayı güncel sürümle yemiş.

android alemindeysen liselilerin şunu bilmesi gerek güncel sürüm yerine stabil sürüm olacak bu alemde.

eski bir nexus 4 kullanıcısı olarak android 4.4 geldi telefon elimize aldık telefonu sorunlardan. sırf bu yüzden nexuslardan vazgeçtim sonuçta 1 sene sonra ne olacağı belli değil belki 64bit bir andorid gelecek senin elinde telefon işlemcisiyle uyumsuzlaşacak, güncel sürüm stabil olmayacak.

tabi birde güncel sürümü alıp uygulamaların eski sürümde kalması durumu var akıllara zarar. en yakın 3.parti uygulamasının güncel sürüme geçmesi 2.5- 3 ay sürüyor. senin stock android kullanman zaten 3.parti yazılımların verimliliğine bağlı ee oda güncel sürüme çıkmayınca elinde patlıyor.

yazılım geliştirmek istiyorsan al nexus 5 lafım yok ancak bizim ülkede nexus fiyatına çok daha iyi stabil telefonlar var ki bunlardan biri de g2 zaten. üzerinde tam stabil çalışan bir sürüm var 4.2 ee yakın zamanda 4.4 de alacak. bu telefon seni hiçbirşey olmadan 2sene rahat götürür mü bitti aga.

tanim: her halukarda lg g2 dediğim kıyaslama. ancak nexus 5 bizim ülkede 800tl civarına satılsa nexus 5 derdim. şu parasını asla hak etmiyor. ''

bu yazı bir sözlük sitesinden alıntı ve gerçekten mantıklıca

Geri