• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LG Optimus G Pro

Vezir-i Azam

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Ocak 2012
Puanı
22
maxigamelogo.png

lg-optimus-g-pro-1358828027.jpg

n8cr6.png

Açıklama

LG şimdi de Optimus G‘nin halefi yeni amiral gemisini sunmaya hazırlanıyor. İsmini ne olacağı merak konusu olmuştu. Kimi çevreler LG Optimus G2 şeklinde kimi çevreler de Optimus G Pro olacağı şeklinde iddialar da bulunmuştu. Güney Kore‘nin iki haber ajansı Yonhap ve Aju News‘da adı ile ilgili bilgi geldi. Buna göre LG‘nin yeni amiral gemisiOptimus G Pro olarak adlandırılacak.

n8cr6.png

Teknik Özellikleri

Ekran Özellikleri:1920×1080 pikselçözünürlüğünde
İşlemci:
Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1.7Ghz saat hızında çalışan ve dört çekirdekli
Ram:
2 GB
Dahili hafıza:
32 GB
Kamera:
13MP arka kameraya ve ön kamera 2.4MP

n8cr6.png

Görsel

OptimusGPro-HandsOn-07-380-75.JPG

n8cr6.png

Not: Yakın zamanda ABD ve Avrupa pazarına da sunulacağı kaydedildi.

Ya konuyla alakası yok ama bir sorum olacak HTC Chacha kullanıyorum android sürümünü nasıl yükseltebilirim ?

Konu için saol bu arada.

Ya konuyla alakası yok ama bir sorum olacak HTC Chacha kullanıyorum android sürümünü nasıl yükseltebilirim ?

Konu için saol bu arada.

Yeni sürümü geldiğinde kablosuz veya mobil internet olunca "Yeni güncelleştirme var" diye gelir.Bende öyle ama ben güncellemiyorum :) ayretende çok sağol konu için yorumun için

----------

hehe Canavamış r ben Xperia ZR nasıl ocak onu merak ediom :D

Sony'nin telefonları pek sevmiyorum ondan nedesem yalan olur :)

Geri