• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LG Optimus L7 - Ümit Abi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Telefonu mayıs ayında aldım ancak lanet ediyorum aldığım güne.. Hiç android telefon kullanmamıştım ama fena şekilde kasıyor, hele ki son güncellemeden sonra..
Ümit abi bu işlerden iyi anlar onun fikrini ve sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

Şuan telefonumda Jelly Bean denen zımbırtı yüklü, bu konulardan pek anlamıyorum. Şu telefonun kasmasını önlemem için ne yapmam gerekiyor? Yoksa en sonunda telefonu duvara vuracağım. Biri aradığında dahi 3-4 saniye bekliyorum, arayan kişinin ismi ekrana gelsinde telefonu açayım diye.
Yazılımını felan değiştirebilirmiyim? Veya ne bileyim bir alt güncellemeye indirebilirmiyim? Önceden 1 kere format attım ama pek faydası olduğu söylenemez.

NOT: Telefonda sadece Twitter ve Whatsapp yüklü, oyun dahil hiç bir şey yok.. Birde galeride yaklaşık 300 kadar resim var, Hafıza kartında.

Son düzenleme:
Virüs kapmış olabilir diyeceğim ?

GT-I9500 cihazımdan gönderildi now Free
Bunu nasıl temizleyebilirim peki? Format haricinde ? Yani önceden 1 kere format attım ama pek değişen birşey görememiştim, belkide geçerli bir format atamadım, ilk formatımdı çünkü.

Bir arkadaşımda öyle demişti, virüs olabilir diye.

Dr. Web Light adlı virüs programı var türkçe onu indirip telefonunu tam tarat bakalım.

Hafıza kartını pcnde yedekleyip biçimlendir dene Erinç belkide onda vardır virüs

Hafıza kartını pcnde yedekleyip biçimlendir dene Erinç belkide onda vardır virüs
Virüs felan yok, ulan şunu satıp direk general mobile alabilsem, 1 dakika durmam ama işte satması problem.
Az kaldı sinirden çatıdan aşağı atacağım telefonu.

Virüs felan yok, ulan şunu satıp direk general mobile alabilsem, 1 dakika durmam ama işte satması problem.
Az kaldı sinirden çatıdan aşağı atacağım telefonu.

Somadaysan şuan 13 Eylül pidenin altında bi telefoncu var oraya bir uğra istersen iyi orası :)

qnq rom felan bişiler yüklemedinmi hiç

Telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.

qnq rom felan bişiler yüklemedinmi hiç

Telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.
Hayır, rom felan yüklemedim hiç birşey yüklemedim zaten donanımsal olarak. Sadece 1 kere format attım değişiklik olmadı, telefonu satmak için fiyat alayım dedim 325 TL veriyorlar gelde sövme. Daha mayıs ayında aldık be insafsız.

Hayır, rom felan yüklemedim hiç birşey yüklemedim zaten donanımsal olarak. Sadece 1 kere format attım değişiklik olmadı, telefonu satmak için fiyat alayım dedim 325 TL veriyorlar gelde sövme. Daha mayıs ayında aldık be insafsız.

android forumları gez rom hakkında biraz araştırma yap

Galaxy Ace telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.

Sen yeni telefon al bence , aldiktan sonra da eskisini duvara vur içinde kalmasin.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Geri