• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Liberty City mi San Andreas mı?

Franck Ribery

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2013
Puanı
5
Arkadaşlar gta almak istiyorum bayadır futbol oyunları oynuyorum.Gta San Andreas çok büyük bir haritaya sahip,dövmeci,berber vs. gibi yerler var.Liberty City de ise haria büyük değil fakat gerçekçi baya bi oyun.Fakat berber,giysici vs. gibi yerler yok.Karar veremedim sizce Gta San Andreas mı yoksa Gta Liberty City mi daha zevkli olur?

San andreas.

995941_10201399353213215_833777478_n.jpg

San Andreas atasıdır GTA'nın :)

Ama onlar efsaneleşti artık GTA IV ve GTA V öneririm tabi ama GTA V PC için çıkmadı daha

san andreas iyidir para verme torrent indir :)

Eskidi sarmaz seni zaten para vermekte hata olur GTA IV al orjinal hem 2 çeşit senaryo hemde çok çok geniş bi map ve içerik tr yamada mevcut.

Gta 4 öneririm eskiler tamam güzel ama yenilerinde tadından geçilmiyor tabi

İki oyun için fikir istiyorsan kesinlikle San Andreas.Hem ortamı hem büyük oyun dünyası diğerlerinden çok daha iyi.Hatta bazen GTA IV oynamıyorum San andreasa giriyorum.

Geri