• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lineage 2 Litle Wind Görevi (Strider Görevi)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Bu Görev ile Hatchling denilen, üzerine binilen ejderha (strider) ın küçük halini edinirsiniz. Level 35 olan herkesin yapabileceği bir görevdir. Görev Çok kolay olup sadece biraz vakit almaktadır.

Evet öncelikle merhaba arkadaşlar. Strider görevi ne lvl 35 de başlanıyor. ancak görev icabı bazı yerlerde yüksek lvl li yaratıkların yanından geçmeniz gerekecek. ama yine de "ben risklerden hoşlanırım!" diyorsanız erkenden alıp daha çok ve çabuk lvl atlattırayım diyorsanız 35de almanız en iyisi. (ben gibi şimdi ilk önce girandaki pet managera gidiyoruz.

Görevi alıyoruz. Aldıktan sonra Hunter Village'a gidip “Wisman Cronos” ile konuşuyoruz. Bize 2 seçenek sunacak olan Cronos'un sunduğu seçeneklerden birincisini seçeceğiz. Bu seçenek: Regular Fairy Stone. Yine de kafanız karışmasın diye yazayım diğerinde “DELUX” yazıyor. Bunu seçmeyin.

Bu seçenek için bizden isteyeceği malzemeler şunlar: 10 Toad Lord Back Skins (Bunları “Cruma Tower'daki lopodok lopodok zıplayan kurbağalardan çıkarıyoruz.)

10 coals (satan birini bulursanız alın, bulamazsanız “Anghell Waterfall” (umarım doğru yazmışımdır adını) daki Lizardman lardan çıkıyo. Elf Village'deki orc lardan da düşebiliyor.) 10 charcoals (satan birini bulursanız alın, bulamazsanız “Anghell Waterfall” (umarım doğru yazmışımdır adını) daki Lizardman lardan çıkıyo) 1 D Grade Gemstone (Magic Shop'dan alabilirsiniz) 3 silver nugget (satan birinden alın nerden çıktığını bilmiyorum ama bana bir keresinde Ruins Of Despair'den çıktığına eminim.)

Bunları topladıktan sonra “Dion Village” a gidiyoruz. Sanırım Magic Shop'ta “Maria” adında köşede bir hatun duruyor. Bununla konuşuyoruz. Sonra bu hatun tekrar sizi Hunters Village'daki Wisman Cronos ile konuşmaya yollayacak. Gidip konuşun. (Amma sıkıcı ?görev ya. ) Bu Wisman Cronos sizi Guard Byron ile konuşmaya yollayacak. Bu guard hunters village'ın kapılarından birinde. Gidip onla da konuşun. Guard Byron sizi Enchanted Valley'deki Pixy'e benzeyen Fairy Mymyu ile konuşmaya yollayacak.

Konuştuktan sonra sizi Town Of Oren'den çıkıp Oren Castle'a giderken bu yolun yarısında solda kalan bir tepedeki Drake Kalibran ile konuşmaya gönderecek. Sonra Kalibranla konuşuyoruz. O da size gidip Death Pass'da Road Scavenger öldürerek 20 tane yumurta toplamanız gereken görevi veriyor. Görevi aldıktan sonra gidip 20 tane yumurtayı toplayın. Yalnız 3-4 tane de bir yumurta düşüyor. ReSim ÇeKeMemişim Sonra yumurtalar 20 tane olunca tekrar Drake Kalibrana gidiyorsunuz. Konuşup görevi tamamlıyorsunuz. O da size bir tane yumurta veriyor. Tekrar Fairy Mymyu ile konuşmaya yolluyor.

Geri