• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lise 10.sınıf Kredi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Beyler 10.sınıfa gidiyorum sınıftakilerden duyduma göre kredi tutunca 4 zayıfın olsa bile geçiyormşssn sorumlu kalmadan yane sınavlara girmeden yaz sonu.Beyler benim bildiğim 2 zayıf sınırı var 2 zayıfla kredi tutturursan vermek zorunda değilsin lise 1 de 3 tü acaba sınırlama varmı yoksa yokmu lütfen acil cevap bekliyorum :)

Not ortalaman 2.50 yi tuttuğu zaman ortalama ile alttan ders kalmadan geçersin. Zayıf sınırı lisede 6.

Yıl sonu sınavlarına gir birşey olmaz sürekli yardım ediyorlar.Borçlu olduğun dersleri 4 e kadar verebilirsin eğer meslek okuyorsan atölye dersleri barajdır.Dil anlatım 2 yap 5 zayıfın olsun git yıl sonuna gir 2 sinden geç ha olmadımı eylülde ha olamdımı seneye haziran yinemi olmadı o sene eylül çok hakkın var sınıfta kalmak çok zor artık.

Zayıfla sorumlu olarak geçme olayı kredinin tutmaması durumunda işler. Eğer kredin tutuyorsa ne kadar zayıfının olduğu önemli değil. Dil ve anlatımın zayıf değilse direk geçersin zayıfların silinir. Eğer kredin tutuyorsa ve dil anlatımın zayıfsa dil anlatımdan sorumlu olarak geçersin.
Bu söylediğim krediyle geçmeydi :D
---------------------------------------
Kredinin tutmadığı ve Sorumlu olarak geçtiğin durumda kaç zayıfın olduğuna bakılır.
Mesela 9. sınıftasın kredin tutmuyor. Alttan 3 ders bırakarak geçebilirsin. Sonraki senelerde 2 zayıf bırakma hakkın oluyor. ( Yani kredin tutmuyorsa bu sene 2 zayıfla sorumlu olarak geçebilirsin)

Diyelim 9. sınıfta 3 zayıf bıraktın , 10. sınıfta da 2 zayıf bırakarak sınıfı geçtin ve toplam 5 zayıfın oldu. Sonraki senelerde krediyi tutturamazsan dedelere gelirsin.
Üstad söyliyeceğini söyledi bunun üzerine bize bişey yazmak düşmez :D

Beyler Herkese teşekkürler ama Daba çok çok teşekkür ettim yarın kimya sınavı var bırakıcam lole geçtim sırf dab sayesinde adamsın :) yane şimdi ne benm 4 zayıfım olsa 3 olsa kredim tutsa vermek zorunda değilim dimi direk geçerim bu kural orjinal dimi sonra kalmiyim sınıfta :D

Beyler yeni sistemle ilgili bir şey söyleyeyim sonra babalara gelmeyin yeni gelen sistem ile ilk dönem notunuz ne olursa olsun isterse 5 olsun ikinci dönem 1 olursa o dersten kalıyorsunuz yani artık ortalamaya bakmıyor.

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
Geri