• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lise kredi olayı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CrazyLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum Bir kaç sorum olucakda ? cevaplarsanız sevinirim ve kesin cevaplayın lütfen kalmam söz konusu :D

1-)Fiziğim 1. dönem 0 2. dönem 1 haftada 3 ders fizik göryz 3.1den = 3 kredi alyrm dimi ?

2-) İlk dönem din 3 2. dönem 69.60 dan 4 acaba yine haftada 1 ders 4 kredimi alcam? 69.60 gelmiş ama 4 yazyr ?

3-)4 zayıfım var kredim 72 de kalıyor 73 de geçilyr dimi direk sorumsuz ?

4-) bu 4 zayıflar dil anlatım,edebiyat,kimya,fizik yaz sınavlarında dil anlatmıı 2 yapsam 2 kredi gelir böylece hem kredim tutar hem diğerlerini vermek zorunda kalmam digilmi ?

Evet derken yane doğrumu ful :D
evet doğru

1-)Fiziğin ilk dönem 0 ikinci dönem 1, 0.5tan 1 geliyor 3 ders olduğu için 3 kredi alıyorsun

2-) Dinin ilk dönem 3, 2. dönem 4 .. (69.50 sonrası 4 sayılıyor :D ) 3.5tan 4 olarak sayılıyor ve ondanda 4 kredi alıyorsun.

3-) Kredin tuttuğu sürece zayıfların silinir sadece baraj dersten sorumlu kalırsın

4-) Evet dil anlatımı vermen lazım

evet doğru

1-)Fiziğin ilk dönem 0 ikinci dönem 1, 0.5tan 1 geliyor 3 ders olduğu için 3 kredi alıyorsun

2-) Dinin ilk dönem 3, 2. dönem 4 .. (69.50 sonrası 4 sayılıyor :D ) 3.5tan 4 olarak sayılıyor ve ondanda 4 kredi alıyorsun.

3-) Kredin tuttuğu sürece zayıfların silinir sadece baraj dersten sorumlu kalırsın

4-) Evet dil anlatımı vermen lazım
Çok teşekkürler ya Bu da kredi hesaplamam acaba böyle sadece dil anlatımımı vermem lazm bu seneki yönetmeliğe göre dimi ?
hdp=haftalık ders saati
nt=1.-2dönem notu topllamı bölümü felan iste doğru yane
krd=çıkan kredi

Ders hds nt krd
MATEMATİK 4 2 8
DİL ANLATM 2 1 2
FİZİK 3 1 3
EDEBİYAT 3 2 6
BEDEN 2 4 8
DİN 1 4 4
MÜZİK 1 5 5
KİMYA 2 1 2
BİYOLOJİ 2 2 4
TARİH 2 4 8
İNGİLZİCE 2 4 8
GEO 2 3 6
DİKSİOYN 1 5 5
COĞ 2 2 4

=73 KREDİ ACABA BİR SAKAT OLMAZ DİMİ KARDES? Bu notta 1. -2dönem notların toplamı 2.ye bölümü? buçukluysa tamamlama yane gerçek not kontrol edersen sevinirim :)

Çok teşekkürler ya Bu da kredi hesaplamam acaba böyle sadece dil anlatımımı vermem lazm bu seneki yönetmeliğe göre dimi ?
hdp=haftalık ders saati
nt=1.-2dönem notu topllamı bölümü felan iste doğru yane
krd=çıkan kredi

Ders hds nt krd
MATEMATİK 4 2 8
DİL ANLATM 2 1 2
FİZİK 3 1 3
EDEBİYAT 3 2 6
BEDEN 2 4 8
DİN 1 4 4
MÜZİK 1 5 5
KİMYA 2 1 2
BİYOLOJİ 2 2 4
TARİH 2 4 8
İNGİLZİCE 2 4 8
GEO 2 3 6
DİKSİOYN 1 5 5
COĞ 2 2 4

=73 KREDİ ACABA BİR SAKAT OLMAZ DİMİ KARDES? Bu notta 1. -2dönem notların toplamı 2.ye bölümü? buçukluysa tamamlama yane gerçek not kontrol edersen sevinirim :)
Yok olmaz 73 çıkıyor . bütünlemede ver dil anlatımı yeter

Anadoluysan geçemiyorsun ama ortalaman 3,00 altında.
Anadolu degil düz lise normalde ortalamam harbi 3.00 altında nasıl olcak ? DaB dostum bilyrmsn sen ? ortalama yetmeden kredi tutuncada geçyn heralde

----------

Arkadaşlar çelişede kaldım ortalama olayı nedir cevap istiyrm? kredi tutuyor ortalama tutmuyor kalıyormuyum ?

Anadolu degil düz lise normalde ortalamam harbi 3.00 altında nasıl olcak ? DaB dostum bilyrmsn sen ? ortalama yetmeden kredi tutuncada geçyn heralde

----------

Arkadaşlar çelişede kaldım ortalama olayı nedir cevap istiyrm? kredi tutuyor ortalama tutmuyor kalıyormuyum ?
geçtin stres yapmasana artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri