• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lise ve Ön Lisans Mezunları [PÖH] Alımları

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
207
b0b329b9df619d3da832f8bd93390ddc.png
v7avtc.jpg
b0b329b9df619d3da832f8bd93390ddc.png

maxayrac5.gif

İlgili Kararname (671 sayılı KHK ile yapılan yeni düzenleme) ;

2ajao7l.jpg

Lise ve Ön Lisans mezunlarının gözü aydın.
Özel harekat branşında istihdam edilmek üzere.
# 28 yaşından gün almama
# Askerlik Şartı Kaldırıldı
# KPSS şartı bulunmuyor
# Lise veya dengi okul, Yüksek Okul, Fakülte mezunu olmak
# Spor ve Mülakat ile

KHK ile düzenlenen şartlar bu şekildedir.
Ayrıntılar ve Planlama Polis Akademisi tarafından yapılacak olup,
Gerekli bilgiler www.pa.edu.tr adresinde yayımlanacaktır.

maxayrac5.gif

# Güncel 02.11.2016 #

Evet arkadaşlar beklenen başvurular başladı, Allah bu sınava girmek isteyen tüm arkadaşlarımın yardımcısı olsun.
Herkesin gönlüne göre versin inşallah.

Klavuz İçin Tıklayınız

Ön Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Son düzenleme:
Askerlik şart sanırım.

# Terhis olduğu terhis üzerinden 36 ay geçmeme

- Bu niteliğe istinaden öyle görünüyor.

- - - Güncellendi - - -

Şahsen başvurmayı düşünüyorum. Hep hayalimde olan bir pozisyondu parası pulu, özlük hakkı her şey bir yana P.Ö.H. deyince hep içim kıpıramıştır. Umarım yakın zamanda netleşir.

# Terhis olduğu terhis üzerinden 36 ay geçmeme

- Bu niteliğe istinaden öyle görünüyor.

- - - Güncellendi - - -

Şahsen başvurmayı düşünüyorum. Hep hayalimde olan bir pozisyondu parası pulu, özlük hakkı her şey bir yana P.Ö.H. deyince hep içim kıpıramıştır. Umarım yakın zamanda netleşir.

Bence de öyle, 2017 Mayıs KPSS Alandan girip şansımı deneyeceğim. Dershaneye falan başladım olmadı 2018 de KPSS B den girip Genel yetenek genel kültür yapıp pomem e başvuru yapacağım. Bazı şeyleri icraat yaparak düzeltmek gerek. :D

2 senelik yüksek okul mezunuyum 39 ay geçti askerlikten olurmu acaba benim ? 28 yaşıma daha seneler var ama 36 ay kafama takıldı ?

Nasıl başvuruyoruz.
Şuan komşumuz savcının yanındayımda daha yürürlüğe girmedi 10bin alım olcak diyor kayıtlar olunca bana haber vericekmiş ama fazla talep olmucağından olumlu sonuç alırmışım.. İçinde gerçekten olma niyeti olan adım atsın nasipse olur..

Şuan komşumuz savcının yanındayımda daha yürürlüğe girmedi 10bin alım olcak diyor kayıtlar olunca bana haber vericekmiş ama fazla talep olmucağından olumlu sonuç alırmışım.. İçinde gerçekten olma niyeti olan adım atsın nasipse olur..

walla bende istiyordum inş olur banada haber verin

İnşallah alınırsınız. Nevfel şahsen tanımıyorm ama kerim gibi adamlar lazım memlekete vatanını seven.

Söz verdiğim gibi güncel bilgilendirmeye devam edicem adaylar için

Özel Harekat Branşında Yetiştirilmek Üzere 19.POMEM'e Başvuru Yapacak Adaylara DUYURU
Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne Özel Harekat polisi yetiştirmek üzere 10.000 erkek öğrenci adayı alınacağı ve Polis Akademisi internet sitesinden yapılacak online başvuruların 10 Ekim 2016 başlayacağı bildirilmiştir.
Ancak sistemde yaşanan teknik sorunlar nedeniyle ön başvurular 17 Ekim 2016 tarihine ertelenmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Resmi siteden duyuru yapıldı biraz daha sabretcez :)

Geri