• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lise yaz sonu sınavları ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CrazyLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Beyler benim Kredim 71 geliyor 4 zayıfım var Fizik,Kimya,Edebiyat,Dil anlatım.Bedenim ilk dönem 3 2.ci dönem 5 , Haftalık ders saati beden 2 2.4=8 kredi geliyor bedeni yaz sınavlarda 5 yapsam acaba 10 kredimi gelir ? ve bu krediyle sorumlu dil anlatımla geçerim dimi ? cevap lazım çok acil

Dil anlatımı verip geçebilirsin.
Dil anlatım baraj derste kredi tutsa sorumlu geçsem olmuyormu ? onu vermek zorundasında sorumlu geçyirsn birdahaki senede verebilry? birde kredim 71 bedenim ilk dönem 3 2.ci dönem 5 8kredi geliyor onu yaz sınavlarında 5 yapsam 10 kredi geliyor ve dil anlatımdan sadece sorumlu olyrm dimi ?

Alttan kalan dersin ne olursa olsun sınavını vermeden geçemezsin.

Not: Dil ve Anlatım baraj derstir.

Dil anlatım baraj derste kredi tutsa sorumlu geçsem olmuyormu ? onu vermek zorundasında sorumlu geçyirsn birdahaki senede verebilry? birde kredim 71 bedenim ilk dönem 3 2.ci dönem 5 8kredi geliyor onu yaz sınavlarında 5 yapsam 10 kredi geliyor ve dil anlatımdan sadece sorumlu olyrm dimi ?
Dil anlatım'da sorumlu geçiş yok zayıf olursa kalırsın.

Yav on keremi söyleyecez arkadaş dil ve anlatımı sorumluluk sınavında vermek zorundasın.Aksi takdirde sınıf tekrarı

Hayır sorumlu geçer ortalaması tutuyosa

Bu cevapları bekliyordum işte gerçek kardeş son birşey sorcam kredim 71 ,73 olunca geçiyrsn benim bedenim ilk dönem 3 ikinci dönem 5 4kredi gleyr ,acaba ortalama yükseltmede 5 yapsam 5 kredimi gelcek *

Geri